Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » érdemes tablet pPC-t venni...

érdemes tablet pPC-t venni vagy még kiforratlan a dolog? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

néztem a tablet piacot és nemtaláltam semmi érdemlegeset a galaxy tabon mag az iPAD-on kivül

sztetek?


2011. jan. 6. 15:21
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ha nem életbevágóan fontos a vásárlás, érdemes várni még. Az Apple még idén (nyárig simán) be fogja mutatni az iPad2-őt, ami az első iPad árát biztosan lejjebb nyomja, sőt, lehet olyan technikai újítások lesznek benne, hogy érdemes lesz inkább azt megvenned.:-) A Galaxy Tab jó kis androidos gép, de a Google pont ma mutatta be az Android (ez az a rendszer, ami a gépen fut) 3.0-ás verzióját, amit igazán táblagépekre szánt. Ez azért fontos, mert a Galaxy Tab-on jelenleg ugyanaz a rendszer fut, mint például egy Samsung Galaxy S TELEFONON... csak ugye nagyobb kijelzőn. Szerintem érdemes várnod. Ez a piac még csak most indul és a jövőben az árak is lejjebb fognak menni.:-)
2011. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!