Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonet vettem. Átvertek?

Iphonet vettem. Átvertek?

Figyelt kérdés
Vettem egy 4 éves, 2g-t. Az eladó mélyen hallgatott egy esetleges aksi cseréről. A problémám, az ,hogy pl. beállítom a reggeli ébresztést, meghallgatok szó szerint 1-2 számot, használom vagy 3 percet a számológépet és lemerül vagy 2O %-ot. Vagy csak lépkedek a telóba, beállítok egy hátteret, attól lemerül 5-6%-ot. Egy aksi háromezer, kibírom,de egy iphoneokra szakosodott szervízben egy 2g-nél nyolcezer az akkumulátor cseréje . Szerintetek cseréltessek vagy cseréljem el a telót egy huawei ascend y2OO-ra? Csere után mennyit fog bírni?Köszönök minden, a témához kapcsolódó választ. Szép napot mindenkinek!:)

2012. dec. 29. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Te mit szeretnél? eladni v. cserélni?


Szerintem, ha el tudod cserélni, cseréld el.

Huawei újabb és a adatlapja alapján picivel jobb telefon, és még jóval fiatalabb is.

Az akksid tényleg rossz, érdemes a konnektort is magaddal vinned :D

Az androidra sokkal több alkalmazást fogsz találni.

2012. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy ilyen öreg telefonnál számítani lehet az aksicserére.
2012. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon régi a telefon, kár volt beleugranod. :( Akksicsere megoldaná, viszont az oprendszere sem támogatott már, appokat nem fejlesztenek rá. Ha iPhone-t szeretnél akkor minimum 3GS.
2012. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!