Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani ilyen androido...

Tudtok ajánlani ilyen androidos telefont?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy komolyabb típusú, drágább telefont.

A lényeg, 1gb ram legyen benne és minimum 1 GHz-es processzora legyen. A másik fontos dolog, hogy a képernyője ne legyen nagy. Egy ilyen típusú telefont találtam a

Sony Xperia P-t. Az a gondom vele, hogy 4 colos ami egy kicsit nagy.

Arra lennék kíváncsi, hogy van e hasonló telejsítményű telefon a piacon?


2012. dec. 29. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
4 col az mostanában már nagyon nem számít nagynak, és hidd el, tényleg nem is annyira nagy. 3,5 és 4 col az, ami még szerintem mindenkinek kényelmes.
2012. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 4 col tényleg nem nagy

Nekem is akkora van, eleinte (5 percig) szokatlan volt, de megszoktam, és már nem vennék kisebb telefont.

Zsebbe is simán belefér

2012. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most egy 3,2 colos Galaxy Gio-m van, a Sony Xperia U az kényelmes, P-t még nem fogtam a kezemben, de majd elmegyek a boltba és megnézegetem.
2012. dec. 29. 13:11
 4/5 A kérdező kommentje:
És a megadott feltételek alapján más telefonok is vannak még a P-n kívül amik körülbelül 4 colosak?
2012. dec. 29. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, a p nem sokkal nagyobb az u-nál, mert kissebb a kerete, az alsó sapkája sem nagyobb, szóval csak kicsit.

Egyébként még a feltételeidnek megfelel a galaxy s3 mini, de az sokkal drágább a p-nél, és rosszabb.

2012. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!