Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a telefonról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 29. 19:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
most regelt k.csög?:D 2 éve tag vagyok. :) És legalább mindenkinek had legyen meg a véleménye. Nemkell mindenkit szidni. Én sem szóltam le a Tipotokat, de ha már itt tartunk.. Egyik ismerősömnek Xperia Tipo-ja van, 1 év alatt 2x kellett szervízbe vinni, mert a képernyő egyszerűen csak beállt feketére. érzékelte a gombnyomást, sérülést nem érzékeltek rajta, és szervízben egyszer megcsinálták, de másodszorra visszaküldték, merthogy a "A hiba oka ismeretlen..." Nekem jelenleg Xperia U-m van, lekopogom azzal semmi baj nem volt június óta. És nem Samsung nyalás, mivel minden telefon bejön, ami jó. Márkától függetlenül. :-)
2012. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

2 éve vagy tag?


És eddig mit szóltál hozzá, hogy semmi arányod nincs az oldalon?

2012. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Tudod, lehet, hogy ide név nélkül is lehet regelni, de azért nem kell hülyének nézni senkit b+...
2012. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
Nem mondtam, hogy sokszor szólok hozzó/vagyok aktív. :-) Amikor épp időm van felnézek.
2012. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ja...


.nyádat nézd h.lyének...

2012. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg ez:


"Egyik ismerősömnek Xperia Tipo-ja van, 1 év alatt 2x kellett szervízbe vinni, "


3 hónapja kapni...

2012. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy menj a.nyádba az új regeddel...
2012. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

""Egyik ismerősömnek Xperia Tipo-ja van, 1 év alatt 2x kellett szervízbe vinni.""


Hogy az istenbe,amikor ahogy redondo is mondta 3 hónapja lehet kapni.


Na ebből látszik hogy rohadtul nincs fogalmad az egészről vagyis nem értesz hozzá. Akkor meg mit keresel itt?!?!?

2012. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ugyanazt amit 1 éve a htc wildfire s vs sony live with walkman esetében...


Ugyanakkora a kijelző, de HTC a király még így is...

2012. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!