Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilon hogyan...

Androidos mobilon hogyan lehet egy letöltött képet teljes felbontásban megtekinteni?

Figyelt kérdés
Pl ha leszedek egy 3000x4000 pixeles képet akkor a mobil letömöríri, és alig lehet a képet nagyítani. Kb akkora felbontása lesz, mint a kijelző felbontása. Hogy lehet megnézni a nagy felbontást?

2012. dec. 30. 02:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A böngésző lekicsinyíti.

Számítógépen töltsd le a képed ha nagyba kell.

2012. dec. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy számítógépen érdemes megnyitni a nagy felbontást, de a mobilon kivitelezhetetlen?
2012. dec. 30. 08:59
 3/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Szerintem ha mobillal letöltöd, utána tudja kezelni talán még a saját képnézegetője is, csak ne a honlapon nézd.
2012. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pont fordítva van. A netes böngésző (opera) gond nélkül mutatja a normál, teljes felbontású képeket. A mobil (samsung galaxy gio) beépített képnézegetője meg lebutítja. (Fótós vagyok, és kéne, hogy a mobilomra töltött nagy felbontású képek azok is maradjanak, és úgy tudjam mutatni másnak)
2012. dec. 30. 15:15
 5/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Esetleg valami más képnézegető progi?
2012. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig még nem találtam semmilyen használhatót, de szívesen várom a javaslatokat progikra is. :)
2012. dec. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!