Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S2 (SII)...

Bariii kérdése:

Samsung galaxy S2 (SII) nagyobb akkumulátor?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy samsung galaxy s2 típusú telefonom, és nagyon hamar lemerül az akksija(ha intenzíven használom akkor 6-7 óra mindennel kikapcsolva), a régebbi téglafonomhoz képest nem nagyok hozzászokva.

eBayen van 5fontért 3400 mAh-s aksi amihez hátlapot is adnak. Ha van valakinek ilyenje írna róla 1-2 szót, meddig bírja, milyen vastag mennyire lesz csúnya? :D

Van 2250 mAh-s is amihez ugyanúgy adnak hátlapot, de csak pár mm-el emelkedik meg(egyáltalán nem csúful el).

Nekem a főbb cél, hogy sokáig bírja nagy a különbség a 2250 es és 3500 as között?

Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2012. dec. 30. 15:22
1 2
 1/14 tataboy ***** válasza:

Linkeld már be az oldalakat légyszi,nekem is S2 van érdekelne engem is!

Köszi! :)

2012. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 tataboy ***** válasza:
A 3500 valószínű sokkal jobban bírja mivel nagyobb a kapacitása ,ha nem növeli nagyon a telefon méretét én azt venném a helyedben!
2012. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért érdemes vigyázni, sok utángyártott kínai aksi esetében csak a feliraton van nagyobb kamu teljesítmény.


Esetleg egy külső akkumulátor is megoldás lehet.

[link]


[link]

2012. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tataboy:

Innen keresgélek:

[link]

Magyar boltban néztem ugyan ilyet 9000ft-ért(akciósan!!)

Ittmeg 2-3 ezer ft... és sokhoz adnak külső töltőt, van amelyikhez ceruzát is...

Egyébként nagyon növeli.. :S Habár van 1-2 ignyesebb is.


Utolsó válaszolónak:

Külső aksi nem érdekel, mindenképpen belsőt szeretnék,Ja és köszi az infót, ezt nem tudtam! :)


Köszönöm a válaszokat! De a többi kérdésre is érdekelne (:

2012. dec. 30. 16:56
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz vele, mert ezek nem jobbak, mint ami eredetileg benne van! Nekem is S2-m van, de megpróbálom elviselni, hogy 7órát(ha használom, ha nem) bír ki.

Nem érdemes költeni ilyenre, mert csak a pénz a lényeg a gyártóknak, a minőséggel nem igazán törődnek. :\

2013. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rengeteget olvastam utána ilyeneknek, és amit idáig találtam legjobb árban(3500Ft) és legjobb minőségben az ez:

[link]

rengetegen írták különféle fórumokra, hogy ez nagyon jó, és rengeteget növeli az akkumlátor idejét is.(Egyik srácnak 23 napot 16 órát bírt ki, persze mindennel kikapcsolva)

2013. jan. 3. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nem szeretnék beleszólni, de a helyedben én nem venném meg.
2013. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért? Mit tudsz amit én nem? :O
2013. jan. 4. 21:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak annyit, hogy nem biztonságosak.

Több ismerősöm is ezt állítja és én is hallottam, hogy nem megbízhatóak ezek az akkumlátorok.

2013. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ember normálisan válaszolj már..xd Ne úgy beszélj mint valami szar horrorfilmben.. Miért szarok? MIért nem megbízhatók? Mit értesz ezek alatt?
2013. jan. 5. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!