Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S2 (SII)...

Bariii kérdése:

Samsung galaxy S2 (SII) nagyobb akkumulátor?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy samsung galaxy s2 típusú telefonom, és nagyon hamar lemerül az akksija(ha intenzíven használom akkor 6-7 óra mindennel kikapcsolva), a régebbi téglafonomhoz képest nem nagyok hozzászokva.

eBayen van 5fontért 3400 mAh-s aksi amihez hátlapot is adnak. Ha van valakinek ilyenje írna róla 1-2 szót, meddig bírja, milyen vastag mennyire lesz csúnya? :D

Van 2250 mAh-s is amihez ugyanúgy adnak hátlapot, de csak pár mm-el emelkedik meg(egyáltalán nem csúful el).

Nekem a főbb cél, hogy sokáig bírja nagy a különbség a 2250 es és 3500 as között?

Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2012. dec. 30. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ugyanolyan szar, mint a többi és felesleges pénz kiadni rá. Mert a mostani akksidnál egy perccel sem bírják tovább. Ennél érthetőbben már nem tudom elmondani.
2013. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En is ebayen vettem, mert azt hittem hogy jobb lesz vele a telefon, 2300as-t vettem az Ebayen, es nem latok sok kulonbseget. Ha aktivan hasznalom MOBIL nettel akkor nagyon huzza az aksit, mig a wifi alig alig.
2013. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 lumia800i ***** válasza:
Én nkm is s2 van!\volt! Vettwm bele egy 3500mAb aksit és szétb@szta a processort....nem ajánlom!
2013. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is van S II-m ; de hogy baszta szet a processzort???ez csak egy telep! Ez nem okozhat kárt; ha kompatibilis a telefonnal, ugyanolyan feszültségű akkut kell venni bele; vagyis 3,7 V osat. Ennyi!!
2014. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!