Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800-as mobilon...

Nokia Lumia 800-as mobilon hogy lehet üzenetküldésnél több címzettet kijelölni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy, eddig mindig ment más telefonokon, és eddig azt hittem nem is vagyok hülye a telefonokhoz, de ez most kifogott rajtam. BUÉK sms-t szeretnék küldeni 30-40 embernek, de csak egyesével tudom őket kijelölni, nem találom azt a szokásos kipipálós kijelölős módszert. Az a rossz ebben hogy rengeteg szám van a telóban és minden egyes címzett hozzáadásánál bezárja a címzettlistát és egyenként kell mindig végigpörgetni. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

#nokia lumia 800 címzett
2012. dec. 31. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hozz létre csoport-ot a címzettekből, esetedben 2-t, mert egy csoportban 20-an lehetnek.

Utána már elküldheted az sms-t mindenkinek, mert felajánlja az elküldés mindenkinek opciót.

2012. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Már próbáltam, de azt hiszem annak a létrehozásához is csak egyesével lehet kijelölni az embereket. Még próbálok rájönni, de hogyha már ezt a csoportos módszert választom így ugyanott tartok mint az előző módszernél, mert csak most küldenék ennek a 30-40 embernek üzenetet, egyszeri alkalomként új év alkalmából. Köszönöm a válaszodat és ha még van valami tipped akkor megköszönöm! :)
2012. dec. 31. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell semmilyen csoportot létrehozni! Ezt úgy kell, hogy belemész az üzenetekbe, majd lent nyomd meg a + jelet. Oda, hogy címzett írd be a neveket, vagy add hozzá a mellette lévő kis +-szal

Remélem segígettem!

2013. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az is egyesével történik! Én arra a klasszikus módszerre gondoltam, hogy van a névjegyzék és minden név mellett van egy négyzet és amelyik névre rábökök azt kipipálja aztán megyek tovább. de szerintem nincs ilyen ebben a telefonban, mindent csak túl akarnak bonyolítani a fejlesztők, a következő telefonnal már telefonálni se lehet majd...
2013. jan. 7. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!