Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amennyiben letilt egy telefont...

Amennyiben letilt egy telefont a szolgáltató. Ha beviszem a nokiához fel tudják "oldozni?

Figyelt kérdés
Van egy eladó nokia, ám nem tudom, hogy fizették-e vagy nem tudom, hogyan is megy ez, hallottam már olyanról, hogy a tiltottak telefont, mert nem fizették. Elképzelhető ilyen?
2013. jan. 1. 04:09
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
vidd bele a nokiába oszt feloldozzák
2013. jan. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bless me father for I have sinned.


Egyébként meg nem tudják feloldani mivel semmi közük hozzá.

Ha letiltják akkor okkal tiltják le és az úgy is marad. Szolgáltató nem fogja újra engedélyezni csak ha papírod van róla, hogy tiéd a telefon.

2013. jan. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen nem lehetséges!

Legalábbis legális formában.Szolgáltatói korlátozást é tiltást csak a szolgáltató old fel elé szép összegért.

Hiába viszed be a márkaképviselethez ők nem foglalkoznak vele(gondolj bele ha így lenne mindenki odahordaná a függő mobilját feloldani!)

Illegálisan lehet csak keress egy szervízt aki újratelepíti a készülék szoftverét és már kész is.

2013. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Istenem. Látszik, hogy az előttem lévő nem ért hozzá.

Szoftvert újra telepíteni bárki tud semmi köze a tiltáshoz.

A szolgáltató az IMEI szám alapján blokkolja a telefont. Azt szokták átírni.

De oka van annak ha letilt a szolgálató. Például lopott telefon úgyhogy én nem ásnám bele magam, mert megütheti magát az ember.

2013. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én oly anra gondolok,h nem fizetik a törlesztőjét.
2013. jan. 1. 14:19
 6/9 sby75 válasza:
Nincs fizetve a törlesztő az pont ugyanazt jelenti mint a lopott telefon. Nem fogják neked megoldani, kaptál rá választ: imei cserével megoldható de ne a szolgáltatóhoz menj vele:-D
2013. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most készülök telefont venni használtba. Ezért a kérdés, elvileg nem a nokia a szolgáltató. Olyan hely is tiltja pl. mint a médiamarkt? Kártyafüggetlen a telefon.
2013. jan. 1. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kártyafüggetlen akkor nem fordulhat elő, hogy nem fizetés miatt letiltják. Viszont lopásnál a rendőrség letiltatja és nem fog menni egyik szolgáltató kártyájával sem.
2013. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A samsung galaxy SII telefonom, egyszer csak kiirta, ezt a szoveget:

Adatvedelmi okoktol a keszuleket zaroltuk, kerjuk lepjen kapcsolatba velunk. Udv: T-mobile.

Ez vajon miert lehetett?

Jelenleg kulfoldon elek, de eddig nem volt ilyen, sot ki is van fuggetlenitve. Feloldashoz ker egy PIN kodot, de azt nem tudom. Mar irtam nekik levelet, de megis, ez miert lehetett?? Koszii elore is! :))

2013. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!