Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 17 vagyok, a barátnőm is...

17 vagyok, a barátnőm is annyi lesz. Az jutott eszembe, mi lenne, ha androidos telefont vennék neki születésnapjára?

Figyelt kérdés
Kb. 25.000 forintom van, annyiért (vagy kevéssel többért) milyen jó vétel van? Ez lesz az első készüléke, de valami jó telót szeretnék. Hol kezdjem? Hogy lehet egyáltalán vásárolni szolgáltatónál? Szerződést kell kötni? Esetleg vegyek inkább kártyafüggetlent? Sajnos ehhez egyáltalán nem értek. Kérlek adjatok tanácsokat. :)

2012. dec. 23. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Melyik szolgáltató?


Telenornál xperia tipo 25000 ft.

2012. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire nem értesz hozzá vegyél inkább neki vm hasznosat hajvasalót vagy vm mást de ha nagyon ragaszkodc. Akkor pl újat ennyiért csak szerződésél és hűség nyilatkozattal kapsz.DE egy használt telefon boltban, már nagyobb a választék és szerintem segítenek is.
2012. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És ha felmegyek 30.000-ig?


A Tipót ismerem. Elvileg jó, kártyafüggetlenül mennyi?

2012. dec. 23. 21:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a barátnőd anyagi helyzetét, de én baromi kellemetlenül érezném magam, hogyha a barátom egy telefont venne nekem, én meg "kiszúrnám" a szemét egy pulcsival vagy egy parfümmel... :/
2012. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Egy parfüm is 20-25 ezer forint( ami nem hamisított és még valami illata is van.) Szerintem ez pont rossz példa volt:D
2012. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó anyagi helyzete van :) szép ajándékokat kaptam tőle eddig. Én most telefont szeretnék neki.
2012. dec. 23. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
xperia u.igaz hogy 40 de biztos nagyon örülne neki :)
2012. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha jó anyagi helyzete van, akkor meg van pénze drágább telefonra..., bocsi, de sztem nem jó ötlet, ennyiért akkor egy drágább parfüm inkább, vagy hasonló, de telefont fölösleges...



amúgy aki azt írta, hogy egy normális illatú parfüm 20-25 ezer, kicsit nagyzolós, 6-7ért szoktam venni istenieket.. 20-25nél csak a márkát kell kb megfizetni

2012. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ajh, miért akar mindenki lebeszélni? Elárulom hogy még nem volt sosem android telefonja, és annyi pénze nincs, hogy vegyen egyet (kb. 30.000 gyűlik össze neki egy évben, azt meg rám költi). Egy ma 30.000 forintos telefon egyáltalán nem használhatatlan, pláne az elavult, több éves készülékekhez képest (neki is olyan van). Szerintem, mint kezdő androidosnak ez jó ajándék lenne, megismeri a rendszert, néha netezik, stb. nem akkora kocka, hogy egy SGS kellene neki.
2012. dec. 24. 11:08
 10/13 anonim ***** válasza:
hát akkor vedd, ha már így eldöntötted... de szerintem akkor sem jó ötlet, meg elég hülye ő is, hogy az összes pénzét ilyen fiatalon csak rád költi
2012. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!