Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vette megy huawei ascend...

Vette megy huawei ascend y200-as telefont mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés

Semmi gondom nincs a telefonal minden fasza rajta nagyon szeretem :) csak annyi bajom van hogy érintőképernyős ugye bár és nagyon szedi az ujjlenyomatokat védő fólia nincs rajta.Mindig csupa ujj lenyomat rendesen gyakran le se tudom törölni róla.Papír zsebkendővel vagy egy puhább ruhával szoktam törölgetni de így is inkább jobban maszatolódik mint hogy le lejönne róla az ujjlenyomat

Ti mivel szoktátok takarítani a kijelzőt? mi a legjobb módszer van erre valami mert mosni ugye bár nem lehet.

És az nagy baj ha nincs rajta fólia úgy értem így kevesseb ideig fogja bírni?



2013. jan. 1. 18:59
 1/10 anonim válasza:

Takarítást:pólód megfelel

Nincs rá folia

2013. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fólia nélkül pár hónap után tiszta karc lesz a kijelződ
2013. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én szemüvegtörlő kendővel szoktam körkörösen letörölni így lejönnek róla az ujjlenyomatok . Nekem a Huawei g300-am 5 hónapja van meg és egy karc nincs a kijelzőn és nem használok fóliát.
2013. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
majd lesz
2013. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nekem is ilyen telom van es hidd el 2 honap utan azt kivanod, hogy barcsak masik telot vettel volna
2013. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hy nekem is ilyen van, én papírtörlő vgy zsepi + clin. A legjobb párosítás.
2013. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A legjobb megoldások szerintem:

-Szemüvegtörlő (mikroszálas anyagok)

, de legjobb az alkoholos törlőkendő

2013. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Esprimo Mobile ***** válasza:
Én tescos képernyö tisztitot és papirzsepit használok , remekül tisztit csak kicsit szöszöl a többi is tuti jo és jobb megoldás. Nekem julius ota van y200-om most is arol irok , sokat nyuzom. Nem hajlamos karcosodásra ha védötokban hordod (legolcsobb is jo). Nekem igy félévesen 1-2 pici karc van rajta , az is ojankor keletkezett mikor nemtaláltam a tokját és véletlen sluszkulcs melé raktam zsebre. a G300-as (nagytestvér) telo tulaj komentje a te telodra nem mérvado mert a G300 a világ talán leg karcálobb gorilla glas kijelzöjüvegjével Van szerelve, ha ojanom lene nemis akarnék rá foilját ,az y200 csak valami IPS. Ere azért venék ha lehetne kapni. Ajánlott 2 havonta egy biztonsági mentés és factory reset a telora mert teli rakja minden szaal a memoriát. (kikapcsolt álapotban hangerö le és bekapcs gombot adig nyomod mig benem tölti a rendszervisszaállito menüt , kiválasztod hangerö gombokal a factory resetet bés gyári állapotra vissaálit mindent és ujra belakva a telot ojan panaszmentes lesz mint ujkorában). Ha nem sporolták volna ki belöle a romot és a ramot tök jo telo lene. De ha most még elégedett is vagy vele hamar rájösz majd miröl beszélek. Amugy korekt minöségü telo.
2013. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Van rá fólia, én is rögtön vettem rá, hogy ne legyen baja.

Szerintem inkább vegyél rá :)

2013. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
papírzsebkendõt senkinek nem ajánlom! A papír ugye fábol van, bármilyen kicsik is de vannak benne szálkák amelyek mikro karcolásikat okoznak. Szabad szemmel ezt ugyan nem nagyon látod de pár hónap alatt mattra csiszolod vele a képernyõt. Vegyetek inkább egy mikroszálas törlõt. én a tokba szoktam beletenni a telefinnal eggyütt, mindig kéznél van pont úgy mint a zsepi és a sérülés esélyét is csökkenti.+ tükör tisztára istudod vele törölni a képernyõt. Nem maszatolódik. egy tok meg egy kendõ a legolcsóbb max 1000 -1000ft érdemes rá áldozni...
2013. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!