Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős okostel...

Milyen érintőképernyős okostelefon megvásárlását javasoljátok egy 59 éves hölgy részére, aki sosem használt még ilyet?

Figyelt kérdés

Ezekre feltétlenül szeretné a hölgy használni a megvásárolandó készüléket: wi-fin keresztül netezés, zenehallgatás, telefonálás, Skype, VoIP, You Tube nézés.

Nincs szüksége csúcskategóriás telefonra, szeretné kipróbálni, hogy tudja-e használni egyáltalán a készüléket.


Köszönöm!



#vásárlás #telefon #tanács #okostelefon #igény #ajánlat #ötletek és segítség kérése
2013. jan. 2. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valami nokiát vennék neki.
2013. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
galaxy mini t-mobilenal 17ezer...ennek nincs elol kameraja de a skype attol meg megy. ha videozni is szeretne akkor pl. galaxy s i9000
2013. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
szerintem nem kell ilyet venni neki, nem tudná használni
2013. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Golan Trevize ***** válasza:

Mindenképpen legalább 4,3"-os kijelzőset, hogy jól lássa, és könnyen tudja nyomkodni.


Ha szeretné kipróbálni, akkor először kölcsönbe kell szerezni egy akármilyet, azt kiderül, hogy meg tudja-e tanulni, és utána lehet gondolkodni konkrét típuson.

2013. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

59?

Nem fog menni.

Anyámmal 3 évbe tellett míg a számítógépezés alapjait megtanítottam.

A mobil se egyszerűbb.

2013. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Az én anyám meg tök jól elboldogul a számítógéppel, pedig magától állt neki az egésznek.
2013. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmentek egy nagyobb áruházba. Ott a kitett készülékeken egész jól lehet gyakorolni. Sokat számít a hölgy képessége is az új tanulásához. Van nekem 30 éves ismerősöm, aki csak annyit tud a telefonján, hogy hol kell megnyomni, ha hívják.
2013. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a sok választ, véleményt, indoklást! Minden hozzászólónak zöld kezet adtam.

Megértem, hogy valakinek olyan tapasztalatai vannak, amelyek alapján azt írta, hogy 59 éves korú hölgynek ne vegyünk okostelefont, mert nem tudná használni. Ez lényegi kérdés.

Azért remélem, hogy az ismerősömnek sikerül majd kezelnie a jövendőbeli telefonját. Az internetet felhasználó szinten mindennap használja, ezért van erre esély.

Nagyon jó ötlet az, hogy nagy legyen a telefon kijelzője, az áttekinthetőség, kezelhetőség miatt.

Sajnos eddig csak olyan készüléket tudott kipróbálni az ismerősöm, amely régebbi, érintőképernyős okostelefon, Wi-Fi, internet nélkül. Azt a típust tudta használni, de szerintem a Wi-Fis telefonnál a beállítások, telepítések gondot okoznának neki.

„A puding próbája az evés!” alapon szerintem használat közben fog az kiderülni, hogy önállóan használni tudja-e majd a telefont.

2013. jan. 2. 15:54
 9/14 anonim válasza:
Miért nem tabletet...Nagy a képernyője,van előlapi kamerája(a legtöbbnek)és nem drágább mint egy telefon.Nem is nehezebb megtanulni.Telefonnak meg egy sima nyomógombos is megteszi...
2013. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet! Láttam már olyat, hogy az illető hölgy kabátzsebéből kipottyant a jelenlegi telefonja a járólapra, amikor előrehajolt, hogy felvegye a cipőjét. Úgy láttam, hogy néhány tablet ára 60e.- Ft-tól felfele megy. Inkább 60e.- Ft-os ár alatti készülékeket keresünk, az előbb említett "kis balesetek" miatt.

Telefon funkcióra pedig mindenképpen szüksége van a hölgynek, tehát csak azok a tabletek jöhetnének szóba, amelyek telefonálás képesek.

Szia!

2013. jan. 8. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!