Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-991 vagy Alcatel...

Bratilla kérdése:

Alcatel OT-991 vagy Alcatel OT-810 Glam. Szerintetek melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Alcatel One Tiuch 810 Glam:

[link]

[link]

Ez azért tetszik, mert olyan kis aranyos, nőies, meg arra a célra, amire én használnám, jó lenne. De nem tudom, ezen internetezni hogy lehet? Kell hozzá mobilnet, vagy fizetős? Nem nagyon értek hozzá, sajnos.


Alcatel One Touch -991:

[link]

[link]

Ez is tetszik, viszont több rossz véleményt is hallottam róla. Meg drágább is. Szerintetek?


2013. jan. 2. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

egyik se..de ha csak ezek jönnek képbe akkor a 991.

DE a HTC Desire C , Xperia Tipo , Huawei Ascend Y200 , ZTE Kis Plus is ennyiért van.

2013. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és ezek közül az Xperia Tipo a legjobb
2013. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. :)

De ezekkel mi a baj? Oké, a Glam az nekem is inkább külsőre tetszik, elismerem, hogy nem tud sokat, de egy átlagos felhasználónak jó, nem? :) Meg az utóbbit miért húzzák le annyian?

Tényleg érdekelne, én sajnos nem annyira értek hozzá.

2013. jan. 2. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:

azért húzzák le , mert gyenge a processzor. igaz a Tipoban is 800Mhz de jobban van optimalizálva mint az Alcatelre.

És ráadásul nincs hozzá 4.0-s android és kevés benne a RAM is . Leginkább Tipo , de a HTC sem rossz főleg mert szerintem kicsit nőies :)

2013. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia! nekem pont ma jött meg a 810-em. eddig nagyon tetszik, az elég szar h nincs rajta wifi, de mondjuk én direkt olyat akartam. gyönyörű szép telefon, és különleges. még sehol máshol nem láttam ilyet. egyébként kb semmit nem tud, még játék sincs rajta.
2013. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A HTC Desire C is nagyon tetszik, azon is erősen gondolkodom, de arra még akkor kellene spórolnom egy darabig. :) Ezek közül a Glam a legolcsóbb, de olyat szeretnék, amit azért nem unok meg gyorsan.

Köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!