Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki, aki ért hozzá! Erről...

Bratilla kérdése:

Valaki, aki ért hozzá! Erről a mobilról hogy lehet internetezni? És játékokat rárakni?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-810 Glam.

Elvileg Opera Mini böngésző van hozzá. De ez fizetős? Vagy ehhez is lehet mobilinternetet vásárolni, és akkor ingyenes? És játszani hogy lehet vele? Mert azt hallottam, hogy játékok nincsenek rajta. Internetről kell leszedni, vagy USB kábelen is lehet rárakni?

Segítsetek kérlek, nagyon nem vágom, hogy ez hogy működik. Köszi. :)


2013. jan. 2. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Mobilinternetettel tudsz rajta böngészni, de ahogy nézem ez a telefon csak GSMet tud és adatban is csak sima GPRS, semmi EDGE.

Java játékokat tud talán futtatni, de ez a 208 MHz-es processzor nem egy erőmű.

2013. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az első mondatod második részét nem nagyon értem, sajnos elég tájékozatlan vagyok, hogy mi mit jelent. Lassú, döcögős, vagy miben más ez, mint az EDGE?

Java játékokat hogyan tudok rárakni?

2013. jan. 2. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:

A sima GPRS kapcsolat pedig lassabb mint az EDGE ( mindkettő GSM alapú )

Nekem sosem volt ilyen telefonom, csak specifikációk alapján mondtam, hogy talán a java játékokat futtatja.

2013. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja, értem. :)

Köszönöm szépen a segítségedet! :)

2013. jan. 2. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

De jópofa kis cucc! :)

Az arénás cikk szerint van benne edge is, meg gyárilag a Mini.

[link]

Kell egy netcsomag, elég valami kisebb, mert ilyen sebességgel és a Minivel fizikailag lehetetlen elfogyasztani gigabájtokat. Sacc/kb első nekifutásra 200 megabájt elég lehet. Aztán beállítasz egy adatfiókot, a szolgáltatód apn-jével és örülsz :)

Játékot meg a franc tudja.

Meglévő netcsomag nélkül ne kezdj intenetezni, mert akkor megy rá a gatyád (ha hordasz olyat...)

2013. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :D

Akkor még a játékokkal kapcsolatban várok valami segítséget - nekem nagyon fontos szempont. :D

2013. jan. 2. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:

google/java játék letöltés Alcatel OT-810 Glamra


umnet.com/mobile-games/0-3760-0-java_240x320_games-810

2013. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!