Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a sim...

Miért nem ismeri fel a sim kártyát az új készülékem?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy S3 mini-t vettem a T-mobilnál, most kijöttem dolgozni Németországba, és eddig nem kapcsoltam be, de a kártya behelyezés után nem ismeri fel ahogy benne van. Azt írja, hogy helyezze be a sim kártyát. Többször is próbáltam, de normálisan benne van.

Mi lehet a gond?



2013. jan. 3. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
És a tmobilos kártyát raktad bele?
2013. jan. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen persze. A régi készülékemben simán működik, megőrülök, ha vissza kell vinnem, 1300 km-ről nem lesz egyszerű!
2013. jan. 3. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztosan jól van benne?

Mert én is jártam így és csak annyi volt a gond, hogy fordítva dugtam bele a Simet.

Szerintem ellenőrizd még 1x. Mindenhogy próbálgasd.

Ha nem jó, akkor lehet hibás a Sim Kártya.

2013. jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyire régi a SIM-ed?

Előfordul, hogy a legújabb telefonok nem fogadják el a 2-3 éves kártyát.

Az okát nem kérdezd, de velem is előfordult, hogy vettem egy új telefont, és eleinte elfogadta, majd kb. 2 hét után felmondta a szolgálatot.

Sajnos be kellett vinnem egy márkaboltba, ahol díjmentesen kicserélték.

2013. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én arra tippelelek, hogy nincs roaming aktiválva és így nem is tud a német hálózatra regisztrálni a telefon.
2013. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól dugtam bele, már vagy 10-szer megnéztem. A Sim-em nem túl régi, a régi (E51) telefonomban jól működik itt kint is. Ha nem lenne roaming aktiválva, akkor a régi készüléken sem működne gondolom.
2013. jan. 3. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a repülő mód be van kapcsolva?
2013. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs bekapcsolova. Most próbáltam a német lebara-s kártyámat is elfogadja a t-mobile-osat meg nem...
2013. jan. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!