Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber telepítése Nokia Lumia...

Viber telepítése Nokia Lumia 800-ra?

Figyelt kérdés
Fel telepítettem a Vibert a Lumia 800-ra.Nem lehetett vele telefonálni,sem üzenetet küldeni.Wifi be volt kapcsolva.Rendesen megjött a kód,beírtam,teljesen jól fent volt a Viber.Próbálkoztam vele hívni,de nem sikerűlt,így hát eltávolítottam a telefonról.Majd újból feltelepítettem,de nem jött kód.Majd megint leszedtem,újból felraktam,akkor jött egy kód,de NEM volt jó hozzá.Gondolom az előző telepítéshez jött a kód.Ott van a kód beírás alatt,"ha 1 percen belül nem jön meg a kód katt ide".Sajnos vártam 1 órát is,és akkor sem lehetett oda kattintani,és a kód sem jött meg.Elég kocka vagyok,de ez már nekem is magas,pedig más fórumon olvastam a telepítést,és elméletileg pofon egyszerű.Akkor miért nem sikerűl nekem? Nokia Lumia 800-nál a Viber-el tényleg csak csetelni lehet?HELP!!!

2013. jan. 3. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok kocka,de tökéletesen tudom használni,telefonálni is.A Nokia kollekcióból szedted le azt ami símán csak Viber?Mert hogy csak nekünk Nokiásoknak van hívás opció.Az a Viber meg a Nokia kollekcióban van,azért szedhetjük csak mi,és persze csak telefonon keresztül,közös store-ban a gagyi van,nem azt szedted le?Amúgy jól csináltad,nem tudom mi lehet a baj.
2013. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tataboy ***** válasza:

Tudtommal igen tényleg csak csetelni lehet,még nem fejlesztették ki windowsos telefonokra beszélgetést viberen!

Valószínűleg ezért nem tudtál vele hívni sem.

2013. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tataboy ***** válasza:
Látom előző hozzászóló azt írja lehet vele telefonálni,utolsó információm még az volt hogy nem lehet vele,elnézést!
2013. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok Nokiákon lehet hívni,én már használtam,mennie kell.
2013. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond,vannak képzavarok.A Nokia külön is fejleszt a sajátjainak,mert ugye ráfeküdtek a WP-re.A Samsungokon,a Htc-ken,az Lg,Zte WP-ken tényleg nincs,ahogy sok minden más se.Azért mondom mindig ha WP,akkor csak Nokia.:)
2013. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Piactér--Nokia collection.Innen szedtem le.
2013. jan. 3. 22:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah!És sima Viber-t szedtem le nem a message viber-t.
2013. jan. 3. 22:37
 8/8 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


Please try removing Viber, wait 24 hours, reinstall and try again (make sure you try both the SMS and the automated call options). If this doesn't help, contact our support team at [link] and give them the details of the problem.


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

-------------------------------

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


Kérjük, próbálja meg eltávolítani Viber, várjon 24 órát, újra és próbálja újra (győződjön meg róla, próbálja ki mind az SMS-t és az automatikus vételi opció). Ha ez nem segít, lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a [link] és megadni nekik a részleteket a problémát.


Ha további kérdései vagy műszaki támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Thanks,

Viber

2013. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!