Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb érintős androidos...

Legjobb érintős androidos okostelefon max 55. -ért?

Figyelt kérdés

12 éves lány vok és új telóm lesz csak nem tom h milyet kérjek,mert én sony-ra gondoltam de sokak szerint samu. Szerintetek? Lehet kicsit csajos (nem feltétlenül rózsaszín)


Előre is köszi minden rendes válaszadónak nekik megy a zöld kéz :)



2013. jan. 3. 16:39
1 2
 1/19 leonard98 válasza:
Ha mindenképp Sonyt akarsz akkor szerintem Xperia Tipo ha jó a Samsung akkor talán még galaxy s1et is találsz ennyiért ami erősebb mint a Tipo.
2013. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

sony xperia go

[link]

szerintem nagyon jó telefon.

2013. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
49%

HTC wildfire s:)

az alapból kicsit nőies telefon,vagy ha több belső memóriát szeretnél,akkor LG Optimus L3 fehérben:)

2013. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!!!

mindegyik nagyon tetszik

de írjatok azért még

köszi még egyszer is megy a zöld tappancs :)

2013. jan. 4. 15:45
 5/19 A kérdező kommentje:
ja és első nem mondtam hogy feltétlenül sony kell
2013. jan. 4. 15:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Szabadjon javasolnom: sétálj be több gsm boltba, és először is nézd meg azokat, amik árban még megfelelnek, aztán melyik tetszik, és a terszőkből a műszakilag legmegfelekőbbet.
2013. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen ez mind szép és jó csak tudod azért írtam ki ezt a kérdést mert ezt nem akarom megtenni
2013. jan. 5. 10:09
 8/19 A kérdező kommentje:
lg optimus l7??? t-mobile-nál megvan az ár
2013. jan. 5. 18:48
 9/19 anonim ***** válasza:
Ennyiért inkább xperia u-t vegyél, mert sokkal jobb az optimus l7-nél, és minden eddig felsoroltnál, és kijön ennyiből, és szerintem tetszene Neked mivel cserélhető az alja rózsaszínre is.
2013. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi igen én is nézegettem már lehet h ez lesz
2013. jan. 7. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!