Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini 2-es...

Samsung Galaxy mini 2-es telefonom van, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Először van érintős telefonom, nézzétek a hülye kérdést előre is. Szóval a problémám az, hogy bejövő híváskor marha nehezen akar reagálni a telefon a zöld felvevésjel érintésére. Nem tudom, mit csinálhatok rosszul, próbáltam már finomat rákoppintani az ujjammal, aztán próbáltam úgy is, hogy elhúztam rajta az ujjam, de nagyon nehezen reagál! Ma is tök ciki volt, mert priváton hívtak HR-esek állásügyben és majdnem lemaradtam a hívásról, mert alig bírtam felvenni:S Most a teló szar vagy én vagyok béna? Segítsetek légyszi!
2013. jan. 3. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Viszonylag gyenge a hardver, de ugye nem raktad tele minden xarral?
2013. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, semmivel! Csak viber van rajta, de pl. a wifit is nagyon ritkán használom, nincs semmivel terhelve! Mit csináljak? Most próbáltam "gyakorolni" de össze vissza kell b*sztatni a felvevő jelet, hogy reagáljon! Más tekintetben teljesen jól működik a telefon, szóval 100%, hogy ez nem azért van, mert lassú.
2013. jan. 3. 20:38
 3/19 A kérdező kommentje:
Olyan írjon már légyszíves, akinek ilyen van!
2013. jan. 3. 20:43
 4/19 anonim ***** válasza:

T-mobile europarkabn dolgozok, sokszor volt már tapasztalatom b+.


Nyomj neki egy gyári visszaállítást...


Ha utána is xar akkor szervíz.

Gondolom garancia van még.

2013. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Amikor IT-probléma merül fel a vállalatodnál, az ügyfelekkel is ilyen kedves vagy?:S
2013. jan. 3. 21:07
 6/19 anonim ***** válasza:
Ők nem szólnak be, hogy olyan nézze meg akinek van ilyen...
2013. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De gondolom kipróbáltad már a gyári visszaállítást...
2013. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem fogok belebarmolni a készülékbe. A gyári visszaállítás tök kockázatos. Biztos vagyok benne, hogy valami trükkje van a hívás fogadásának, valahogy rosszul érintem. Mondom, minden más kifogástalan rajta, csak ezzel szarakodom. Egy mozdulaton múlik az egész, biztos vagyok benne, azért emeltem ki, hogy olyan írjon, akinek konkrétan ilyen készüléke van...
2013. jan. 3. 21:24
 9/19 anonim ***** válasza:
írok: konkrétan ilyen készülékem van. átlagosan 3 havonta gyári visszaállítást nyomok, mindig más indokkal. semmi baja nincs tőle... am hívást úgy kell fogadni, h rárakod az ujjad arra a zöld cuccra és elhúzod jobbra (lehet, h tudod, de a kérdésből nem volt egyértelmű számomra). sztem próbáld a gyári visszaállítást, utána szerviz
2013. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom. azt leírnád, hogy kell csinálni a gyári visszaállítást?
2013. jan. 3. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!