Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual simes telefon szerelő ...

Dual simes telefon szerelő átvert. Megéri feljelenteni?

Figyelt kérdés
Vettem egy telefont hiblátlanként de mint kiderült valami rezgő vezérlő ic rossz volt benn. Erre találtam egy szervízt... Megbeszéltem vele elküldtemneki kért 15000 ft javítási díjat. Átutaltam neki,de még máig nem küldte. Ha írok neki emailt nemnagyon válaszol csak akkor mikor már megfenyegetem a rendőrséggel. Telefonját b.ssza felvenni stb. Több helyen is hírdeti magát
2013. jan. 3. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Duplán, de ha jobban belegondolok triplán átvertek, azért az nem semmi. :D
2013. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

-1 kínai telefon és -15000ft..

Az a gond, hogy itt nem mi vagyunk a hülyék..

Nem gondoltad, hogy átverés, mikor 15e ft-ot kért..?

Mellesleg mlapon hirdetett, és ha ennek bedőltél.. Basszus, ennyiből már lehet venni akár 1 olcsó androidos készüléket is, ami sokkal jobb, mint a te kínai csodád volt.

Ja, és még hab a tortán az, hogy helyesen sem tudott írni, és te megbíztál benne.. Jah, és ha a helyesírást nem is nézzük, de tartalmilag is elég gagyi az egész. Még egyszer GRATULÁLOK! :)

2013. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hogy kicenzúrázták a modik az elérhetőségeket...

Csak tudnám a csalókat miért kell ennyire védeni.

2013. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

"EZEKRE ÉS MÁS EGYÉBB HIBÁKRA ITT A MEGOLDÁS!!

GYORS MEG BIZHATÓSZERVÍZEL RENDELKEZÜNK MINDEN TÍPUSU KÍNAI KLÓN DUAL SIMES MOBIL TELEFONOK SZERVIZELÉSÉT VÁLALJUK,GYORSAN PONTOSAN MEGBÍZHATÓAN !!!!!!"


Tele van íráshibával, a tnorbika@ címből pedig nyilván egy 16-18 körüli agyoniskolázott hülyegyerek lehet.Előtte érdemes lett volna utána járni, vagy átolvasni az oldalt.

Egy ilyen weblapot kb. 5 perc összekókányolni egy email címmel meg telefonszámmal, oszt csókolom.


Jól mondta az egyik hsz, eddig te vagy az év legnagyobb balekja.De semmi gáz, 2013 még csak most indult, hamar elveszik tőled a státuszt.


Az emaileket őrizd meg szvsz. feljelentés esetén, és remélem hogy valamivel tudod bizonyítani azt az elküldött 15ezret.A postai blokkal, ha levélként adtad fel, vagy a banki átutalás kivonatát kinyomtatva, ha utaltál esetleg számlaszámra.Ha ez nincs meg, akkor veheted úgy, és úgy is fogják venni, hogy el sem küldted a zs-t.

Szvsz azért tegyél egy feljelentést, veszíteni nem veszíthetsz vele.

Ja, és tényleg jól átk*rtak, többszörösen is.Gsm boltban, ahl hivatalosan foglalkoznak ilyen klónokkal, 4-6 ezres tétel lett volna a szerviz.Ha egyáltalán az volt a baja..

2013. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

mit kell már ezen lovagolni nem bírálatot kért hanem kérdezett.

Jelentsd fel és remélhetőleg már más is pórul járt vele akkor pedig talán a pénzed is viszont látod

2013. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

LOL...össz-vissz 2 képe van a galériájában a csávónak, abból az egyik egy MA-ról lopott darab.

Még normális weblapot is képtelen csinálni.

2013. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
eleve azt nem értem, hogyha mindenáron meg akarod javíttatni, miért nem személyesen teszed? nincs sok értelme feljelenteni, mert szerintem semmi papírmunka nem volt vele, hogy ő átvette és elvállalta a javítást, így papíron ő max letagadja, hogy valaha te elküldted neki a telót, vagy hogy megérkezett volna, és kész. ez csak tanulópénz már.
2013. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Figyelj megvannak a levelek akkor a postai bizonylat az utalási bizonylat stb. Azért már nehogy egy ilyen senki álljon feljebb... -.-
2013. jan. 3. 22:09
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Igazából nem nagyon fognak foglalkozni vele, mivel 30 ezer forint alatt csak szabálysértés.

Felvesznek egy jegyzőkönyvet, elmegy rá 2-3 órád, és pont ugyanott leszel, mint előtte.

2013. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!