Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 1.3.1.33 bongeszot...

Nokia 1.3.1.33 bongeszot tudom valahogy hazilag gyorsitani, frissiteni? Nulla hozzaertesel.

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Röviden sehogy.
2013. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Hosszabban is sehogy.
2013. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nulla hozzáértéssel fogod magad és veszel egy újabb okostelefont vagy tábla PC-t vagy laptopot. Probléma megoldva.
2013. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a hozzĂĄĂŠrtĂŠssel van gond hanem azzal, hogy nem lehet frissĂ­teni.
2013. jan. 4. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet frissíteni, és még csak java-ban se tudsz programozni-akkor mégis mit akarnál csinálni? Venned kellene egy másik eszközt, sajnos ez a legjobb megoldás.
2013. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a kérdés az volt, hogyén mit tudnék csinálni, viszont a megoldás szerintem nem az, hogy egyszerre vegyek újat, hanem megpróbálni bevinni szervízbe. Pc. helyett se vesz az ember másikat egyszerre.... Legalábbis én nem. Több ilyen ember lenne mint én, biztos nem élne meg ennyi bolt. Öt éves laptopom beadta a kulcsot, három szervíz mondta azt hogy alalplapos dobjam a kukába, gazdaságtalan a javítása. Fogtam elvittem ismerős tv. szerelőhöz. Ő is azt mondta, hogy alaplapos, de adott egy elirányított egy emberkéhez aki foglalkozik golyózással otthon. Végül kiderült, hogy egy memória csere megoldotta a dolgot. Nem szabad egyszerre újat venni semmiből!! Sok tetü szutykot összeszóró alkatrészekkel legózó gyárak nem lennének, nem élnének meg ha az emberiség javíttatna nem pedig újat venne. Az általad említett tábla pc.kről nem beszélve, gyártja boldog boldogtalan rengeteg a gyári hibás db. ez most nagyon bebizonyosodott karácsonykor.
2013. jan. 4. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért egy böngésző problémát ne akarj összehasonlítani az általad írt példával. És én csak a kérdésedre válaszoltam, ezzel így nem lehet mit kezdeni, sajnos ez van. (Mondjuk az se igazán derült még eddig ki hogy milyen op.rendszer fut a telefonon, a telefon típusát se lehet tudni.)
2013. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért az nem semmi hogy ram hibával alaplapot akartak cserélni. Elég sok hozzá nem értőt fogtál ki.
2013. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
MFerenc. Akkor mégis hogyan tudtál válaszolni ha kellett volna az op rendszer és tipus? :) Egyébként Nokia5800 a böngésző pedig nokia browser1.3.1.33.
2013. jan. 4. 20:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, vagy nem értenek hozzá vagy ugye amiről már írtam, hogy az emberek elég hamar vesznek új laptopot miegymást. Így nagyobb üzlet nekik az értékesités mint a javítás. Volt, hogy leöntöttem a billentyüzetet, kettő gomb nem működöt, arra is több helyen azt mondták,h cserélni kell. Fogtam szétválasztottam a gőzölt fóliát a billentyüzetbe, összefestettem autó szélvédő fűtésszál javítóval ahol elégett, megszakadt, azóta is jó. Pedig elvileg erre használnak valami folyékony ezüst akármit.
2013. jan. 4. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!