Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Sony xperia S-t venni?...

Megéri Sony xperia S-t venni? Jó telefon?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy Xperia S-t és érdeklődni szeretnék hogy van-e a telefonnak valami olyan hibája ami nem ajánlottá teszi?

Akinek van olyan telefonja, leírhatná mennyire elégedett vele. Előre is köszi :)


2013. jan. 4. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Maga a készülék jó lenne, de az a bajom vele, hogy a szoftverfrissítés körülbelül fél év múlva fog érkezni rá, mert a Sony sok készülékre szeretné kiadni gyorsan az új rendszert, éshát ennyi készülékre nem lehet nagy sebességgel kiadni..
2013. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs frissítés meg később?


Mi a gond a mostani verzióval'

2013. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is épp készülök venni, a frissítés elvileg április környékén érkezik, de anélkül is jó telefon.

Nekem talán kicsit nagy mert nem nagyon érem el a távoli sarkát, de egyes dolgokhoz meg jó a nagy kijelző.

Sokat olvastam utána, elvileg ez ma az egyik legjobb telefon ilyen áron.

2013. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"mert a Sony sok készülékre szeretné kiadni gyorsan az új rendszert, éshát ennyi készülékre nem lehet nagy sebességgel kiadni.."


De legalább lesz.

samsungnál meg a csúcskategória. Jóhogy gyorsan megy.

2013. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az S3 mini sem csúcskategória, mégis kap JB-t, bocsi, az van rajta. Tavaly pedig megfogadták, hogy a középkategóriában is jb-vel fognak indulni. Kíváncsi leszek, hogy ezt be fogják-e tartani..

Semmi gondom a jelenleg rajta futó rendszerrel, csupán én szeretem hamar megkapni a friss rendszert. :)

2013. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Betartják, ahogy az ics esetén is.


De a samsung...


Hardver ugyanaz pl. az xperia tipo és a galaxy mini 2 esetén is.


Egyik ma is android 4.

Meglátjuk melyik frissül tovább. Az egyik ma is 2.3.x

2013. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert már 1 éves volt rég az S1, mikor megjelent az ICS. Az Arc S-re sem jön már JB.. Szvsz, ha a Sony úgy áll hozzá, mint tavaly, akkor a 1012-es modelleken utoljára a Jelly Bean fog maradni.

Viszont az S2-re még most is jön JB, és tavalyi készülék már, és szinte megkapja az S3-as újítások 80-90%-át.


Nem is azonos a hardver.. :)

Amúgy meg oké, hogy a Sony kiadta ICS-vel a Tipo-t, de hol írtam azt, hogy vegyetek Samut minden kategóriában..? 100e ft alatt mindig is a Sony-t ajánlgattam, mert korrektek, viszont az S3 mini az, ami jobb, mint 1 P, mert bővíthető, és hasonló áron vannak. Néha pedig a bővíthetőség nagy úr tud lenni.

2013. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!