Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile részletfizetés nem...

T-mobile részletfizetés nem fizetése?

Figyelt kérdés
Vettem egy telefont valakitől aki online rendelte meg a készüléket előfizetésre 0 ft-ér go!net díjcsomaggal,csak nekem azt hazudta hogy Domino csomagba vette,csak nekem sikerült megtudnom hogy ez nem így van! Az érdekelne hogyha az illető nem fizeti a részletet, akkor letiltják a telefont? És mit lehetne ez ellen tenni?

2013. jan. 4. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szolgáltató függő. De mivel nem te vagy a szerződött fél, őrajta fogják(ha tudják) behajtani.

Szerintem, inkább add el, mert még a végén kitalálja, hogy ellopták tőle a telefont, ha már így átvert.

És még neked kell bizonyítanod, hogyan került hozzád a telefon. Pusztán jó tanácsként mondom.

2013. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nálam van az egész doboza,minden tartozéka még a garancialevél is!
2013. jan. 4. 21:15
 3/8 A kérdező kommentje:
És még az email levelek is amin lebeszéltük a találkozót!
2013. jan. 4. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Törvény szerint, szerződést kellene írni adás-vétel kor, ez értéktől is függ. Azt hiszem 20 ezer Ft felett kötelező. Persze a gyakorlatban nem így van. A szolgáltatónak egy érdeke van, ne érje őt veszteség. Sajnos nincs jelentősége, hogy nálad van minden papírja és tartozéka.

A bevett "gyakorlat", a szolgáltató a rendőrség segítségével keresi meg a telefont. A rendőrök viszont lefoglalják az ügy tisztázása végett, te meg tegyél tanúvallomást. Nem akarlak rémisztgetni, bár tudom sikerült. Se pénz, se telefon ne legyen, és még te magyarázkodj nem túl kellemes.

Tudom nem szeretnéd eladni, gondolom, jó áron sikerült megvenni.

2013. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nadetényleg ***** válasza:
Azért egyáltalán nem biztos, hogy a telefont lopottként fogják keresni, vagy hasonló, és az sem, hogy letiltja a T. A számot letiltja persze, de remélem az téged nem érint.
2013. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, elrendeztem a dolgot! Visszaadtam a telefont az eladónak, és vettem egy újat a t-mobile-ba! Ment a zöld mindenkinek!
2013. jan. 9. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
köszönjük! :D Így legalább nyugodtan alszol. Hivatalos helyről vetted, legalább új, és még garanciád is van rajta.
2013. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van! :))
2013. jan. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!