Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan oldalt ajánlani...

Tudnátok olyan oldalt ajánlani, ahol mobiltelefonokat lehet összehasonlítani?

Figyelt kérdés
Régebben láttam ilyen oldalt, ahol kiválasztható volt a típus, talán 4 egyszerre és egymás mellett megjelentek tblázatban a specifikáiók. Most nem találom, pedig a google-ban is rákerestem. Telefont vennék, sony xperia tipo, u, sola és go között nem tudok dönteni. esetleg ehhez is kérnék segítséget, tapasztalatot, javaslatot.Köszi!

2013. jan. 5. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
telefonguru.hu
2013. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnéztem, de olyan lassan gördül le a kiválasztó sáv, hogy nem volt idegzetem kivárni. Másikra gondoltam, itt csak 2 telefont lehet összehasonlítani egymással. De azért megy a zöld kéz.
2013. jan. 5. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is gsmarena-t ajánlanám, egyik, hogy átláthatóan és jól írják le a specifikációkat, a másik, hogy videó/fényképminták is vannak fent, hogy melyik telefon milyen felvételt csinál, ami azért nem túl gyakori.


Egyébként ezek közül a sola a legjobb.

Tipo-t ne nézzük, az gyengébb, mint a többi, de a másik 3-nak ugyanaz a procija meg a GPU-ja, ugyanúgy 512 mega RAM, ugyanaz a kamera, U-nak és sola-nak még a felbontása is ugyanakkora (és ez miatt esik ki szerintem a go, szóval azzal ne is foglalkozzunk tovább), sola meg annyival jobb az U-nál, hogy memóriakártyával bővíthető, és (minimálisan) nagyobb a kijelzője.


Bár árban nem tudom mekkora az eltérés, de ha van rá pénz akkor sola.

2013. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz mindenkinek! Nekem is a sola jön be a legjobban, csak azt nem értem, miért nem tudtak legalább akkora aksit belerakni, mint a kisebb tipo-ba? Meg mire jó, hogy beépített az aksi? Mondjuk 2 évet biztos kibír az aksi. Azért még nézegetem az oldalakat, mert egyik sem az amit én korábban láttam, ha megtalálom, megosztom veletek is.
2013. jan. 6. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!