Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen samsung androidos...

Milyen samsung androidos telefonok vannak? Kinek mi a véleménye az egyes készülékekről?

Figyelt kérdés
A legfontosabb, hogy az android verziója jobb legyen a 2.3-nál!

2013. jan. 6. 05:02
 1/8 tinialfa válasza:
Van belőle egy pár, de itt is érvényesül az, hogy inkább érdemes a régebbi csúcsmodellt venni, mint az új, fényes ócskaságot. Samsung Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy S III a csúcstelefonjaik, ez a három durván 45, 75, 95 ért megy használtan. Egyre nagyobb a kijelzőjük, egyre jobb a kamerájuk, egyre gyorsabbak, és egyre drágábbak. Az elsőre nincsen hivatalosan 2.3nél újabban, rakni lehet rá, vagy rakatni ha van ebben jártas haverod.
2013. jan. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy S2 van, és maximálisan meg vagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom!
2013. jan. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kováts Klaudia válasza:

Szia! Nekem is Samsung Galaxy SII telefonom van!

Meg vagyok teljesen elégedve vele én is!

2013. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
alsó és közép kategoriában nem jók de nagyon túlárazzák őket ezért inkább sony de felső kategóriában nagyon jó telefonokat gyárt.:)
2013. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is S2 van, szoftveresen semmi nem gyári rajta. Ajánlanám, de a helyedben várnék, pár hónap, és itt az S4, az majd szépen lenyomja a használt árakat.
2013. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekem volt szerencsém egy Sony Xperia T- hez, de azt eladtam és jelenleg Samsung Galaxy S3 van. Azt kell mondjam, hogy mind a 2 kitűnő készülék, de a Samsung erősebb, gyorsabb és valamivel többet tud. Nem lehúzni szeretném a Sony- t, csak nekem ezek voltak a tapasztalataim.

Ha venni szeretnél, de nincs pénzed egy S3- ra akkor bátran ajánlom az S2- t, a Note- t és az S3 minit. Ha pedig nem muszáj a Samsung akkor még ajánlanám a Sony Xperia Sola- t, Xperia P- t, Xperia Ion- t és még az Acro S és a T is szóba jöhetnek.

2013. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2013. jan. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. jan. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!