Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8 Olyan...

Sony Ericsson Xperia X8 Olyan próblémám lenne hogy az X8-amat ha lezárom akkor kikapcsol és valamikor újra indul de ha várok vele hogy magától lezáródjon akkor is kikapcsol de akkor nem mindig Kérlek valaki segitsen! PLSsürgős Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ha garanciás vidd vissza ha nem , akkor rendszer visszaállítás és ha ez sem segít akkor flashtool-al visszarakod az eredeti romot
2013. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az, hogy nem használsz írásjeleket. Nagyon idegesítő ám, tudod?


de azért leírom ám neked így hogy mit csinálj ha garanciás még akkor vidd vissza szervizbe de ha már esetleg lejárt a garanciája akkor keress egy ismerőst aki ért a telefonokhoz és angolul is beszél valamennyire hogy rootolja a telefonodat és telepítsen rá egy jó custom romot mondjuk cyanogenmod azzal nem hiszem hogy különösebben lenne bajod


Ugye mennyivel jobb lenne pár vesszővel? :D

2013. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsolt75 ***** válasza:

Ilyen hibával én visszavittem 2x a szervízbe. Állítólag frissítették a software-t és 2. ra nyilatkoztak , hogy a telefon rendben van ne küldjem többet vissza ezzel a hibával. :-)

Azóta ritkábban csinál ilyet.


Én azt gondolom, hogy ez a modell gyári hibás, összecsapták a software-t és nem is fejlesztik. Eladták aztán mindenki kínlódjon vele.


Én is ezt teszem mert a 2 év hűség az ugye megvan !

2013. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!!
2013. jan. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!