Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-nál akkor is 4500 a...

T-mobile-nál akkor is 4500 a Micro SIM csere, ha náluk vettem telefont?

Figyelt kérdés

Boltban még nem voltam, webshopból rendeltem rokon előfizetésével, a kártya amit használok sem az én nevemen van. Az oldalukon 4500 Forint az új kártya, itt is többen írták, de ennyit nem adnék ki, elég drága volt a telefon is. Esetleg ha a papírjaival bemegyek, megcsinálják ingyen?

Vagy bármelyik GSM boltban megbízhatóan levágják? Állítólag ilyen helyeken ingyen is megcsinálják.



2013. jan. 7. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A tulajdonlást igazoló iratokkal és egy Ön nevére kiállított érvényes meghatalmazással fáradjon be személyes ügyfélszolgálatunkra, a SIM cseréjét díjtalanul elvégezzük amennyiben a SIM sérülésmentes.


T-Mobile

2013. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 héten belül ingyen küldik a készülék után, postán!

Én 14-én vettem a telót, és a 8. napra itt volt a kártya is.

2013. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2., az új készülék nem az én nevemre lett vásárolva, szóval ha ki is küldenek egy új microSIM-et, az nem az én számom lesz. Az én Dominomra - ami ráadásul az anyám nevén van - drágább lett volna a készülék.


Ilyen kusza estben is lehetséges az ingyenes csere? Tehát elég, ha a telefont vásároló számlatulajdonos kiállít egy meghatalmazást a nevemre - vagy eljön velem - és akkor ingyenes a csere?

Vagy mivel a cserélendő kártya tulajdonosa sem én vagyok, a kártyatulajdonos nevére kell meghatalmazás és én, mint a kártyatulajdonos rokona (esetleg még részéről is egy meghatalmazás) kérem a cserét?

2013. jan. 7. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy a SIM tulajdonosa, vagy annak meghatalmazottja kérheti a cserét.


T-Mobile

2013. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor majd benézek egy üzletbe.
2013. jan. 7. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!