Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinaljak a telefonommal?...

Mit csinaljak a telefonommal? Mi baja van?

Figyelt kérdés
van egy samsung galaxy y telefonom (tudom ennel rosszabbat nem is valaszthattam volna). 2-3 hete nem jo a memoriakartyaja. vagyis csak a kepek. a zenek es az alkalmazasok bejonnek de a kepek nem, azt irja ki hogy nem talalhato micro SD kartya. pedig a zenek es az alkalmazasok is azon vannak. most letoltottem csomo mukormos kepet es nem adja be oket:( ilyen pici kep van a kepek helyen amin egy kis figura van es egy villam. valaki volt mar hasonlo helyzetben? miert csinalja ezt a telefonom?:( mit csinaljak vele?
2013. jan. 7. 17:29
 1/5 anonim válasza:
vagy próbáld meg kissebb méretű képekkel vagy más formátumokkal
2013. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Formázd le az SD kártyát, ha nem segít akkor próbálj meg egy másik SD-t belerakni. Ha nem működik egyik megoldás sem, akkor sürgősen vidd szervizbe!
2013. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De annyi kepem van:( Mindegy majd ramasolom a gepre:)
2013. jan. 7. 17:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy eddig is ugyan ilyen kepeket raktam ra , meg facebookrol szoktam lementeni es meg nem volt vele baj..csak most a hetekben. Raadasul meg csak 6 honapja van meg:DDdd
2013. jan. 7. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
sokkal jobban jársz majd, ha esetleg megjavul, vagy mittomén kicserélik, ha ezt megpróbálod eladni és veszel 25k-ért sony xperia tipo-t . a két teló közti minőségbeli különbség ég és föld
2013. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!