Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden klón / clone telefon...

ThisIsMyName kérdése:

Minden klón / clone telefon ratyi?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl, a galaxy s3 45ezres klónjára vagy bármilyen olyan klónra amit mostanában gyártottak és kb 45-50K körül mozognak..


Olyan válasz érdekelne a legjobban , akinek már volt klón telefonja , meg volt-e vele elégedve stb..


és nem Iphone klónokra gondolok , azok hidegen hagynak. :)


2013. jan. 9. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mind sz@r

Vacak, kínai, ipari hulladék mind.

És általában mind MTK platformot használ mind.

És a legegyszerűbb java file-okat sem képes futtatni.

45-50 körül kijön az alcatel ot995, ami jó telefon a kategóriájában.

2013. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de már elvileg android rendszer fut rajtuk , azért gondoltam , hogy megkérdezem.


és pont eltaláltad, alcatel 995-ös telefonom van jelenleg, de nem valami gagyi klón :)

2013. jan. 9. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
goophone i5 nem néz ki gagyinak
2013. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, android van rajta.

De sztem nem lehet vmi jól optimalizált.

És 1 ghz-es a procija, ami kevesebb mint a ot995-nek.

2013. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:
81%

Nem, nem mind szar.

Vannak köztük kifejezetten jó darabok is, csak alaposan utána kell járni, hogy a kiszemelt típussal milyen tapasztalatok vannak.


MTK platformmal sincs semmi probléma, sőt.

6575 is elég jól sikerült széria, a 6577-es teljesítménye meg eléggé ott van, ahol az általunk ismert gyártók felső kategóriás készülékei.


Az egyik barátomnak klónja van, alapos utánajárást követően választotta ki, nagyon meg van vele elégedve. Előtte high-end márkás készülékeket használt, csak szüksége volt a dual SIMes opcióra.


Én nem klónt választottam, hanem egy kínában ismert és népszerű márka egyik típusát.

Az is tökéletesen muzsikál.

A gyári Androiddal se volt semmi gond, bár a Google Apps-ot bele kellett erőszakolni.

2013. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek van egy duplakártyás, hatalmas kijelzőjű kínai csodája. Első ránézésre a Galaxy note jutott róla eszembe, lehet annak a koppintása. Van benne egy armv6-os 1GHz-es proci, 512 MB ram, 2.3.6-os android, egy TouchWiz-re emlékeztető (bár szerintem egy az egyben az) kezelőfelület és a hatalmas kijelző ellenére elég kis felbontás. Ami meglepő, hogy alapjáraton elég gördülékeny a telefon. De az alkalmazásoknál fel szokott tűnni lassúsága.
2013. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) akkor jól sejtettem , hogy vannak azért már "normális" klónok is :)
2013. jan. 9. 15:53
 8/8 Tóth Csaba ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vàlaszthatod vannak egèszen jófajtàk köztük :) pl. A 2000, atab 5 . myaudio! ezek betartanak sok nagy màrkànak is, elhiheted.
2013. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!