Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani nekem...

Evele123 kérdése:

Tudnátok ajánlani nekem wifi-s mobiltelefont (esetleg gps is van benne)? Akinek van wifi-s telefonja, szereti használni / könnyű kezelni?

Figyelt kérdés

Jöhet érintőképernyős és hibrid (érintős és nyomogatós egyben) is, számlás előfizetéshez menne (telenor flottás).

Állítólag van olyan Samsung, ami gyakran lefagy, de nem tudom, hogy ez igaz-e?



2013. jan. 8. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

kb. mennyit szánnál rá?

mert ez eléggé fontos tényező

2013. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy képlékeny dolog, mert így első nekifutásra 30 körülre gondoltam, mondván hogy előfizetéses készülék lenne. Ha lehetne még kapni pl. Nokia E51-et, lehet, hogy azzal is megelégednék, de használtat nem akarok venni, mert azzal gyakran megszívja az ember. Ha kapnék egy jó tippet, leadom a kapcsolattartómnak a drótot, de annyira bele vagyok kuszálódva a mobilok dzsungelébe. Most egy kis egyszerű telefonom van (Nokia 2730 classic) és ezt szeretném lecserélni egy megbízható wifisre. Nem ragaszkodok a Nokiához sem és nem vagyok sznob sem, hogy sok százezerért (meg pénzem sem lenne rá és csak félnék tőle, hogy elhagyom) vegyek. Bírom azokat a hozzászólásokat, amit máshol olvastam, hogy "normálisat csak 50-ezren felül kap az ember, de előfizetéssel olcsóbb.
2013. jan. 8. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

30 körül van a spny xperia tipo

ebben a kategóriában elég jó

2013. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott, mert vettem egy független xperia mini-t aztán jó napot... :-)
2013. jan. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!