Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetés? Bővebben lennt!

Előfizetés? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Most vagyok életemben először előfizetéses, és nem sok mindent tudok róla, igazából arra lennék kiváncsi, hogy valahol megtudom-e nézni, letudom-e kérni, hogy eddig mennyit beszéltem, vagyis hogy nagyjából mennyi lesz a számlám? Nagyon jó lenne tudni...:( Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 11. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:

T-Mobile?

Belépsz a honlapra, ott jobb oldalon találsz egy olyat, hogy

My-T-Mobile

Intézze ügyeit az interneten

Beírod a tel.számodat és az 5 jegyű kódot, amit a rendelésnél megadtál.

Rögtön oda dob a számlázás oldalra!

Az Ön előfizetése

Aktuális havi forgalom./nettó/

Vigyázz, nem azt az összeget találod, amit ki fognak számlázni, itt a kedvezményeket még nem látod, csak számlazáráskor vonják le, és összesítenek.

Van külön forgalomlekérdezés, de az pénzbe kerül.

Mióta vagy előfizető?

Nekem már tegnap megjött a számlám.

Nem tudom, mi a fenét, és hogy számláznak, elvileg nem beszéltem le a 100 percemet sem, és 3000 Ft lenne a havidíjam, plusz 200 a GoNet, mégis mindíg 4500 körüli összeg jön ki a végére.

Hétfőn megint hosszas telefonálásban lesz részem, egyszerűen nem értem, ha le sem beszélem a 100 percet, mi A számlákon kiigazodni szerintem csak ők tudnak, avgy ők sem.:(

2013. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit mondtál milyen előfizetés, milyen díjcsomag, melyik szolgáltató?
2013. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!