Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni?

Megéri lecserélni?

Figyelt kérdés
Xperia S-em van és most, hogy meg fog jelenni az Xperia Z olyan réginek érzem a telefonom. Pedig nem az alapból. Szerintetek megéri a csere vagy még ráér? Március vége fele jön rá a JB azt még biztos megvárom, szerintetek a 4.2-t megkapja az Xperia S?

2013. jan. 12. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
vegyél iphonet.
2013. jan. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az Xperia Z-re minden telefon leéri lecserélni :D szerintem még az iPhone 5-t is..
2013. jan. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:
79%

Mivel tud többet a z? Mennyivel vagy rosszabb ember ha "csak S"-ed van? Nagyon ciki? Ha égő megjelenni egy S-sel, akkor légyszi add nekem. Megbeszélünk egy találkát és én nem fogok égni azért, mert egy olyan "régi sz.rt" kell elővegyek...


Nekem x10 mini pro-m van. És... Elő merem venni :'(

2013. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem Xperia S-t, eddig egy 7 éves butatelefont használtam. Ha Neked megéri, akkor csereld.
2013. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Apple terméket soha nem vennék. Nem szeretem az egész céget, az üzletpolitikájukat, a marketingjüket. Nem azt mondtam, hogy "égő" a telefonom hanem, hogy az Xperia Z-hez képest elavult. Szeretem ezt a telefont csak az Xperia Z jobban tetszik, de ha mondjuk még a 4.2-t is megkapja az Xperia S akkor nem cserélem még egy darabig.
2013. jan. 12. 10:38
 7/8 dastan01 ***** válasza:
jol nézz ki a sony s te sokan örülnének s neki is!!!!!s3 van de simán aszt is el fogadnám!!!
2013. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szívesen elfogadnám a telefonom helyett. Én is xperia s-et szeretnék venni majd egyszer, ha lesz rá pénzem. Jelenleg egy 5 éves sony ericcson s500i-t használok, ami azért nem egy új telefon, meg nem is okos, sőt, még csak nem is érintőképernyős, de nem tartom cikinek elővenni és használni. De ha te úgy érzed, hogy egy egy éves telefon már gáz, és megteheted, akkor cseréld le. A te döntésed.
2013. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!