Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy telefonszámhoz két, működő SIM kártya?

Figyelt kérdés

Azaz két telefonnak is ugyanaz a száma.

Amikor valami piszkos, telefonra nézve veszélyes munkát végzek, akkor csak egy filléres telefon lenne nálam, de a normál számommal.


2013. jan. 12. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ez elég drága nekem, olyanra gondoltam, hogy egyszer megvenni mondjuk 2 E-ért a kártyát, és tovább semmi költség.

2013. jan. 12. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ez?

[link]

2013. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez tulajdonképpen jó lenne, de nem hinném, hogy legális.

A telefon bekapcsolt állapotban mindig küld a szolgáltatónak mindenféle adatot, legfőképpen a telefonszámot, és lehet, hogy rám vernének néhány százezres pert az illegális használatért.

Mondjuk, érdemes körüljárni az ötletet.

Utánakerestem a neten, én inkább csak olyasmit találtam, hogy az ilyen szerkezet a kártyán található adatokat másolja át arra az egy mellékelt SIM-re.

2013. jan. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!