Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan zenelejátszó Windows...

Van olyan zenelejátszó Windows Phone 8-ra amilyet én keresek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Olyan zenelejátszó kellene nekem, melyben könnyedén tudok lejátszási listát készíteni, abból kitörölni vagy hozzáadni számokat EGYSZERŰEN! Már rengeteg progit végig próbáltam Marketplace-ből, de a többségében még beletekerni sem lehet, nem hogy listát létrehozni.

2013. jan. 13. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Latom Lumia 820-ad van. Nekem is ilyen keszulekem van, a Nokia Music es a gyari lejatszo is tud ilyet.
2013. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A gyárin hogy? Egyszerűen már mindent végig simogattam, de semmi :D

A legfontosabb a lejátszási listákból könnyen törölhetőség és hozzáadhatóság.

2013. jan. 14. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha este hazáértem leírom.
2013. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, várom :) Köszi.
2013. jan. 14. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Na... Megnyitod az alap gyari lejatszot, ott belepsz mondjuk egy albumba, es a szam cime mellett bal oldalon ha hozzaersz, ki tudod jelolgetni, aztan menu->'add to now playing' (angol telefonom van bocs) es utana ha belepsz a lejatszoba, ott tudsz olyat hogy menu->'save as playlist'

Es utana a playlist-eknel meg fogod talani.

2013. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez oké, tudom én is, de sajnos a meglévő playlistből nem tudok törölni, se hozzáadni :)
2013. jan. 15. 05:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam végre egyet: Media Space. :) Csak WP8-on erősen hemzseg a hibáktól :D De hátha javítják.
2013. jan. 26. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!