Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek belegondolnak ebbe?

Az emberek belegondolnak ebbe?

Figyelt kérdés
Ha valaki azt mondja pl, hogy szeretne venni egy telefont például 120.000ft-ért, akkor miért nem vesz laptopot? Nem azért kérdezem, mert irigykedek, hanem csak hogy miért nem vesznek ilyenkor egy notebook-ot? 120.000ft-ból már nagyon jó kis notebbook-ot lehet venni, ami NAGY képernyős, és jobb a telefonnál, továbbá, kényelmesebben is tudod használni, mint a telefon 4-5 colos képernyőjét! Vagy! Ha még hozzágyűjt az ember egy kicsit, akkor már nyáron el is tud menni nyaralni belőle! Az emberek nem gondolnak bele ilyenkor? Hogy vesznek vagy 200.000ft-ért egy iPone-t amiből már egy erős laptop, egy nagyon erős gamer gép, illetve egy kisebb üdölés is beleférne!

#telefon #ár #belegondol
2013. jan. 14. 16:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nincs szükségük laptopra és nyaralásra.
2013. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ja de a laptoppal füleden elég hülyén néznél ki. Ne stresszeld magad ilyenekkel mert bekattansz.
2013. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Laptop nincs mindig nála, telefon meg igen.
2013. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ahogy írták már: a laptop tényleg több mindenre jó, meg azért könnyebben használható, de azt elő kell venni a táskából, várni 20 percet, hogy bekapcsoljon, stb.

Telefon ott van a zsebedben, mindig nálad van, kiveszed a zsebedből és rögtön azt csinálsz vele, amit akarsz.


És igaz, lehet annyi pénzből venni tv-t vagy menni nyaralni, jogsit lerakni meg minden, de 1) vagy van már az illetőnek vagy 2) nem vágyik rá.

Mindenkinek a maga dolga, hogy mire költi el.

Én se vennék 150 ezerért telefont, mert van más, ami jobban érdekel, de ha megvan minden más, amire most vágyok akkor én is egy csúcskategóriásat vennék, attól függetlenül, hogy annyi pénzből akármelyik országba elmehetek pár napra.

2013. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Na de ha telefonálni akar vele, akkor miért nem elég neki egy gagyi nokia 1616-os 3000ft-ért, és kész? És ha le is ejti az ember nem esik szét, nem kopik le róla a festék, ha beleejted a hóba, nem lesz baja...
2013. jan. 14. 17:04
 6/24 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te egy irigy kutya vagy!
2013. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Másik ilyen nagy baromság a tablet.


mindenki veszi a SAMSUNG tabletet 100.000-120.000 ft-ért, és kitaláltak hozzá, már tablet tartót, hogy jobban lásd a képernyőt, az vagy 8.000ft aztán a másik, hová teszed, ha a városban vagy? Mert a táskádba nem teheted, mert tönkre vágja a képernyőjét a kulcs, meg ilyenek, tehát csak otthon használhatod. Ha otthon használod, vegyél neki egy tokot vagy 5.000ft-ért. Ja de aztán eszedbe jut, hogy így nem jó gépelni sem, akkor vegyél hozzá egy billentyűzetet (igen már tablethez is van ilyen nagy billentyűzet) 6.000ft-ért. Akkor mennyibe is kerül eddig? Mert ezek kellenek ahhoz, hogy az ember kényelmesen használja.


tablet=110.000ft

tok= 5.00ft

billentyűzet=6.000ft

tartó= 8000ft


Ez 19.000ft vagyis kb: 20.000ft ami így összeadva 130.000ft ez a tablet mindennel együtt. Na de mint fent említettem, utazás közben ritkán használod, sőt inkább csak otthon használja az ember! De akkor miért nem vesz belőle egy erős asztali gépet 130.000ft-ért mindennel együtt. Hozzáteszem a tableten nem tudsz szöveget szerkeszteni, mint gépen, illetve sokkal kisebb a képernyője. Ezt nem értem én az emberekben! Vagy ha az a gond, hogy a gépet este ne tudod használni, amikor elmégy lefeküdni? Semmi gond! Erre találták ki, a netbook-ot amit lehet venni 60.000ft-ért amin kényelmesen tudsz használni. Jah, a tablethez fólia is kell! Az sem olcsó! És itt sem irigykedem, hanem csak nem értem, hogy az emberek miért nem gondolkodnak józan paraszti ésszel?

2013. jan. 14. 17:14
 8/24 Gugu Gabor ***** válasza:

Én pld úgy vagyok vele hogy ott van a zsebemben nem kell táskában cipelnem. Ha valamit meg kell keressek neten ott van, ha el kell olvassak vagy gyorsan kell írjak egy emailt ott van, gps-benne van, doksikat gyorsan átt tudok futni rajta, zenét hallgatok rajta ha éppen arra van hangulatom stb stb. Sok apróság ami megkönnyíti az életemet és elfér a zsebemben. Persze lehetne egy egyszerű telefonom egy egyszerű GPS-em egy egyszerű mp3 lejátszom és persze a laptopom is mobilnettel.


Persze nem teljes értékű a dolog szóval nem helyettesíti a laptopot viszont nagyon sok helyzetben kiváltja.

2013. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló! Miért lennék az? Nekem is van oksotelefonom,

de az sem százezres telefon! Egyedül nekem csak a skype, illetve a videónézés miatt fontos, ha utazom

2013. jan. 14. 17:15
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert az zavar hogy valaki drága telefont vesz. Ez irigység!!!
2013. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!