Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2013 nyarán egy Nokia...

Megéri 2013 nyarán egy Nokia Lumia 800 okostelefont venni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a WP felület, de egy WP8-as teló nekem nagyon drága.. vagyis pl: Nokia Lumia 820... 7.8as frissítéssel meddig lehet ezzel a telefonnal elélni? hosszabb időre (min. 2évre) venném..

2013. jan. 14. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

En mint wp/android felhasznalo...csak wp parti lettem mivel van 3 androidos keszulekem is xperia galaxy mini es s2...

Csak facebookra bongeszesre es telefonalasra hasznalom oket es meguntam az allando fagyasokatkerdes nelkuli ujraindulasokat es az akadozast amit az androidos keszulekeknel mindnel eszleltem...euert vettem egy lumia 800ast ami sose fagy le...sose akad meg es sosem indul ujra..vannak persze bakik..pl a facebook uzeneteket kesve kapom meg de ezeket allitolag a ket heten belul erkezo 7.8 as frissites megoldja...

De ezeket csak kellemetlensegnek neveznem az anddoid rendszerek idiota duhito szokasai mellett...

Sztem az a rendszer meg nem kiforrott...

2013. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

'facebook uzeneteket kesve kapom meg de ezeket allitolag a ket heten belul erkezo 7.8 as frissites megoldja... '


Sajnos nem, nekem a Lumia 820 (WP8) ugyan ezt csinalja... es neha egyaltalan nem kapok meg semmit :(

2013. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ouhh bakker xD

Ne tord mar le a lellkesedesem xD

Csak megoldjak..legalabbis a forumokon mind ezt mondjak...

En meg bizom benne..

Ha meg a gyari frissites megsem hozna a vart eredmenyeketakkor remelem csinalnak olyan alkalmazast mint az androidos messenger vagy a go chat...

Azert ez nem olyan problem ami csak parakat erint..

Sztem meg lesz oldva..nagggyon remelem

2013. jan. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos , hogy addigra még árulni fogják a szolgáltatók, de akkoriban fog megjelenni a lumia 520.
2013. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
NEM ÉRI MEG ADNAK HOZZÁ SZAR SZOLGÁLTATÁSOKAT ÉS CSŐ am meg szar az egész
2014. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ez egy hasznos és összeszedett válasz volt így 1 évvel a kérdés föltétele után....

amikor már sem a készülék sem a rajta futó rendszer sem aktuális

nem is kérdezlek hogy milyen szolgáltatásokra gondolsz mert biztos arra is ilyen szép kerek tartalomteljes mondatban válaszolnál kicsivirág

2014. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!