Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert ilyen lassu a zune?...

Miert ilyen lassu a zune? Nokia lumia 800

Figyelt kérdés
Egy kb.400 mb-os fajlt 10-12 ora alatt rak ra. Mar ujratelepitettem a zunet, nem valtozott semmi. Mi lehet a baj?

2013. jan. 14. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert at kell konvertalnia olyan formatumura amit a WP7 lejatszik, es ha a geped gyenge akkor sokaig tart.
2013. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
.avi-ban van,azt azert gondolom nem kell konvertalni,a zeneket is naagyon lassan teszi ra. Xp, es egesz gyors
2013. jan. 14. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Haverhoz atmentem vmeik nap a szilveszteri kepekert..a pendriveomra usb 2.0 val xp alatt majd 20 perc volt mire ratette

Mikor hazamentem radugtam a gepemre usb 3.0 val win 7 alatt kb 10 mp alatt rahuzta...

2013. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma telepitik ujra a gepem,remelem win 7 lesz rajta,es felgyorsul a zune is:)
2013. jan. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!