Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ConCorde Tab ONE-n milyen...

A ConCorde Tab ONE-n milyen nagyon komoly játékok mennek el?

Figyelt kérdés
Amiknek nagy a hardverigényük pl: Mutant roadkill, asphalt 7, Reckless gateway, és még olyan játékok amelyeknek nagy az igényük és szép grafikájuk van.
2013. jan. 15. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam, hogy a Dead triggerrel is játszottak már vele :)
2013. jan. 15. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:
NFS most wanted ( bár ez google play-on fizetős de neten meg találod ingyen) telepített méret : 1,5 gb. Contract killer 2 telepített méret kb. 2 gb. nekem is con corde one tab om van mind 2 játékot használom akadás nélkül mennek gyönyörű grafikával bár a contract killer 2 nagyon lassan töltbe de utána nagyon jó. :)
2013. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó, de jó, hogy neked ilyen van :D Akkor szeretném megkérdezni, hogy alapjába véve mi a véleményed erről a gépről? Amúgy volt már olyan neked, hogy nem bírt valamivel?
2013. jan. 16. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen meg felel amilyen játékot én le szettem rá azok mind mentek nyilván van olyan játék ami nem kompatibilis hozá de én még nem találkoztam vele. Egyetlen hibája , hogy nagy ritkán le fagy a net de ez télleg ritka olyankor sajonos "resetelni" kel de ez nagyon ritka! :)
2013. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor lehet, hogy beruházok egy ilyenre.
2013. jan. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!