Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800 kérdések (? )

Nokia lumia 800 kérdések (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék már régebb óta egy lumia 800-ast venni. Szeretnék pár dolgot kérdezni róla :) Először is milyen hamar merül le pl.: zenehallgatással?Lehet rajta rendesen youtube-os és indavideós videókat nézni?Fülhallgatóval jól szól a telefon(sennheiser fülessel például)Milyenek a méretei??Mit tartotok a hátrányának és az előnyének? Zune-on és a csengőhangon kívül :) Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)

2013. jan. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Zenehallgatással sokáig bírja ,de amúgy 1 napnál tovább nem nagyon bírja ( ha nagyon használod) készenlétben 2 napot is kibír. Lehet. A gyárival jól ,a többivel nem tudom. az akku ideje hátrány ,a reteszes nyitókák érdekesen nyílnak ,előnye a szép design. :) Szerintem jó választás
2013. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En most vettem eggyet...előnye hogy sosem fagy le nem akadozik es nem kell aksi ki be akciokat vegrehajtani mint az androidos keszulekeimen...

Nagyon tetszik a wp design...

Az aksi nekem folyamatos 3g kapcsolattal allando facebook kapcsolattal es par telefonalassal nemi bongeszessel (napisz@r) 2 napot bir...zenet meg nem hallgattam rajta..

a zune kicsit zavarò...

Ezt a csengőhangos felhaborodast meg nem ertem mert mar masodik nap rajottem h h kell sajat zenet csengohangnak beallitani...


Ami kisse kellemetlen h a facebook uzeneteket kesve kapom meg..de erre elvileg a 2 heten belul erkezo 7.8 as frissites mar tartalmazza a megoldast..

Csak ajanlani tudom...

Ha ezt a telot hasznalom es visszaveszem a kezembe az s2-est akkor mar neha hanyingerem van az androidtol xD

Uhyh csak ajanlani tudom :)

2013. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!ment a zöld kéz :))))
2013. jan. 18. 20:53
 4/4 Gregor555 ***** válasza:
Én is 1 hónapja vettem Lumia 800-ast. Előszőr kicsit felhúzott, mert volt 1-2 dolog amit meg kell szokni. Zune és stb., de ezt leszámítva szerintem a legjobb és leggyorsabb Nokia ebben a kategóriában. Volt Androidos telefonom is de nagyon megutáltam, állandóan fagyott, szaggatott. Ha rá áldozol egy kis időt, hogy alaposabban megismerd a telefont akkor nagyon megleszel vele elégedve.
2013. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!