Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár napja ellopták a több...

Pár napja ellopták a több mint 100. 000 forintot érő telefonomat. Tettem feljelentést. Szerintetek mennyi az esélye, hogy a rendőrség ténylegesen foglalkozni fog egy ilyen értékű lopással?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 22:21
 1/8 anonim válasza:
37%
Mai telefonokat már kikapcsolt állapotban is belehet mérni, ez már csak a rendőrségen múlik, hogy lépnek tovább. Előbb utóbb meglesz, ha másik simet raknak bele akkor is.
2013. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Anyám 20eFt-os telefonját bemérték,felhívták az elkövetőt (másik simkártyán), visszaadta.
2013. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A rendőrségtől függ.:(

A fiam egy órával a feljelentést követően, az elkövetővel együtt benn volt a yard-on, a szemétláda visszaeső kisebbségi bevallotta, hogy nála a telefon, de annyit nem tettek, hogy kimentek volna a lakására, és visszaadassák vele.

Ennek cirka 5 hónapja, és még mindig SEMMI!

/vidéki kisváros!a tulkó fakabát nem az IMEI-t kérdezte, hanem a tel.számot!/

Persze a feljelentésben benne volt minden adat, telefon papírjairól lett felírva!

2013. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ellopták (értsd bűncselekmény) akkor több esélyed van mintha elhagytad szimplán.

Pl nekem volt egy ellopásos esetem (pakoltam a kocsit, teló a műszerfalon), láttam ki az, és azt hogy villamosra szállt.

Azonnal hívtam a rendőröket, kérdezték hol vagyok, 3 perc múlva ott voltak, beültettek, spuri a villamos után, elévágás, első ajtón fel. Rámutatok a tagra, motozás, teló előugrik a zsebből.

Tag az időközben odaérő másik kocsiba, mindenki be a rendőrségre, jegyzőkönyv, happy end.


A te esetedben 95% hogy kapsz majd egy értesítést a nyomozás megszűntetéséről.

2013. jan. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:
57%
Kikapcsolt telefont NEM lehet bemérni, felejtsétek már el ezt a butaságot.
2013. jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kikapcsolt telefont nem lehet bemérni, igaza van a felettem írónak.


A sündőrség elfoglalt, trafizni kell és bicikliseket baxtatni, a bűncselekményekkel nem érnek rá foglalkozni.

Magyarul a szerszámukat nem találják meg a gatyában, nehogy a telefonodat.

Sajnos annak annyi...

2013. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%

Rendőrként mondom, hogy szinte biztosan nem lesz meg sajnos. Nemsokára kapsz majd egy határozatot a ügy lezárásáról. Ha megvolt az IMEI száma, akkor természetesen kiadják rá a körözést, de nagyon kevés az esélye, hogy viszontlátod. Kedves 6., te biztos nagyon tudod, mivel vagyunk elfoglalva...


Ja és valóban, kikapcsolt telefont nem lehet bemérni, mert nem jelentkezik egyetlen antennára se.

2013. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok nekemis ellopták a telefonomat és az létezik hogy nincs benne sim de bevan kapcsolva ugy meglehet találni?Válaszokat elöre is köszönöm!
2013. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!