Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidjátok annyit a...

Miért szidjátok annyit a Samsung Galaxy Ace-t? Kategóriájának a királya, mindent tud amit egy 60ezres telefontól elvár az ember!

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 21:16
 1/6 anonim válasza:
Egyszer megnéztem , de engem nem győzött meg . 3.5" 320 x 480 pixel kicsit kevés nem? Szerintem simán nem éri meg az árát , mondjuk kinek pap kinek papné . Szvsz egy Sonyval mindenki jobban jár . Nem azt mondom, a Samsungnak vannak jó telefonjai , de sajnos a minőségük hagy némi kivetni valót.
2013. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem S van, sztem az király. Mondjuk jobban szeretem a formaterveit a sonynak.
2013. jan. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A samsung csak felső kategóriában tud kimagaslót alkotni. Lásd galaxy s, s2, s3.
2013. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mégis melyiknek? Az alsó kategóriának? Mert máshol nem tud érvényesülni. Főleg nem 60 ezerért :)
2013. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Ace a kategória királya? LOOL ezt fel kéne tenni napiszarra xD. Az SE Xperia mini pro 10 ezerrel olcsóbb, és fényévekkel leelőzi ac Ace-t. Hardverileg is (1GHz-s ARMV7 proci) és szoftverileg is mivel van rá ICS. Plusz még a kinyitható billentyűről és az előlapi kameráról nem is beszeltem... Az Ace 60e forintért cseszett nagy átverés kedves kérdező.
2013. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom miért lett ez kiemelt kérdés, de már 2014 van és ennyiért fényévekkel jobb telókat kapni most, sőt már 1 éve a kérdés kiírásakor is...
2014. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!