Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation XL vagy Samsung...

HTC Sensation XL vagy Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés

Véleményeket, észrevételek várok, esetleg olyanoktól, akik használták már ezeket a telefonokat... Esetleg más telefont is ajánlhattok, szívesen veszek bármiféle tanácsot. :) Egy Samsung Star után lenne a váltás, ami már jócskán megszolgált nálam... :D Lassan 4 éves lesz. Ez a két telefon tetszett meg most nagyon, 'felsőkategóriás' telefont szeretnék, ami azért így hasonlóan 3-4 évig hű társam lenne. Köszi előre is. :)

18/L



2013. jan. 18. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik sem.

HTC One X+, Nexus 4, Asus Padfone 2, vagy nemsokára Xperia Z. Ha kicsit kisebb telefon is elég, akkor nézd meg az Xperia V-t vagy T-t.

2013. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:
HTC-s emberke vagyok, de az XL felejtős. Érthetetlenül átestek a ló túloldalára az árával. A nála olcsóbb XE is többet ér.
2013. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Galaxy S III tulaj vagyok, én imádom ezt a telefont. DE most fog megjelenni a Sony Xperia Z, ami Full HD-s kijelzővel, 13.1 megapixeles kamerával, négy mag Krait procival+ 2 GB RAM-mal jön. Ráadásul android 4.1.2. Tehát inkább ezt ajánlom.
2013. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is s3-am van és nekem minden forintot megért,imádom,amúgy most frissítettem android 4.1.2-re és simán fut :D
2013. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valahogy az S3 felé hajlok én is... S3 tulajdonosok, megkérdezhetem, ti mennyiért vettétek a telefont? :) Illetve még pár kérdés... Nem akadozik? Tényleg olyan jók benne az "okos funkciók" mint ahogy mondják? :)
2013. jan. 19. 21:28
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Nem fog laggolni, nyugi. Ahhoz keményen meg kell dolgoztatni, hogy megizzadjon. :-)
2013. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Két telefonra van most akkor képben, a Samsung Galaxy S3 és HTC One X. (Az X+-ot is néztem, de az X számomra teljesen ugyanolyannak tűnik, viszont olcsóbb.)

Ezek közül még mindig inkább S3? :)

2013. jan. 20. 12:06
 8/8 renato-n ***** válasza:
Samsung galaxy s 3!Nekem is ez van,nagyon nagyon jó.Annyi extra funkció van benne hogy az nem igaz,nagyon könnyű kezelni és nem lassul be.1hónapja vettem 116 ezer forintért.Nagyon kényelmes telefon szerintem mindenképp ezt vedd meg, nem fogog megbánni.Htc one x-e van az egyik barátomnak és az is nagyon jó de az s3 jobb és szerintem szebb is.
2013. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!