Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC HD2 klón (! ) vagy xperia x8?

HTC HD2 klón (! ) vagy xperia x8?

Figyelt kérdés

Egyik haverom cserélni szeretne velem egy htc hd2 klónt de nem tudom megéri-e. Válaszokat tudnátok indokolni?? Ha lehet akkor ne az legyen hogy: "....mert androidos."

Válaszokat előre is köszönöm.



#Xperia X8 #htc hd2 klón
2013. jan. 18. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
#1-es pár kicsit vulgáris volt igaza van. Egy klónban nem szabad megbízni. Haverod oldaláról érthető h szabadulni szeretne tőle, de nagyon buta lennél, ha belemennél.
2013. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 YourDestiny ***** válasza:
Hogy valaki szépen is fogalmazzon, KLÓNT SOHA NE AKARJ! Volt néhány a kezemben, 5 perc után öngyilkos hajlamaim támadtak.
2013. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2013. jan. 18. 15:26
 4/10 anonim válasza:

Megnéztem a videót, nem mondom hogy szar, mert elmegy, de 2 hét után nem tudod majd minek vágd neki..


Garancia?


Egyébként aki 1 rakás fost akar rádsózni az nem haver.

2013. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Garanciáról megkérdezem majd de igazából az x8tól se ájultam túlságosan el, pénzem meg nincs új telefonra. Igaz most feltettem egy Gingerdx-et igy még úgy ahogy el is megy.
2013. jan. 18. 15:30
 6/10 YourDestiny ***** válasza:
Az X8 valóban nem nagy szám, de legalább nem klón, tudod mit várhatsz. Végül is ha úgy alakul, hogy 2 hét után sírva fogod visszakönyörögni a Sonyt, téged b@sztak át, nem mást. Vajon miért cserélné el valaki azt a HTC klónt egy alsókategóriás kütyüre?
2013. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az 1# egy kicsit durván fogalmazott, de egyetértek vele:DD

Ne cseréld el a telefonodat egy Klónra. Lehet, hogy nem valami jó az X8, nekem is az volt, de még mindig jobb, mint egy Klón.

2013. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy is, akárhogy is mondod, hogy ne a rendszert nézzük, a wm 6.5 egy hulladék, igazából alkalmazást sem találnál már rá...
2013. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
esetleg azt valaki meg tudná mondani melyik rommal birja legtovább az aksija az X8-nak?? Gingerdx v29et nem tudtam feltenni mert lefagyott mindig a sony feliratnál. És ha lehet linket is küldjetek. Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt.
2013. jan. 19. 19:40
 10/10 gergo706 válasza:
Xperia X8-am van és meg kell mondani hogy az Android 2.1 rajta nem nagy szám, de még mindig jobb mint egy KLÓN!!!
2013. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!