Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace, nem...

Samsung Galaxy Ace, nem indulnak a 3D-s játékok, miért van ez?

Figyelt kérdés
2 napja vettem t-mobile-ban, teljesen új, ez valamivel újabb kiadás mivel ez már S5830i-s, és a dobozon is rajta volt hogy a processzor is valamivel erősebb, összeszerelés + bekapcsolás után rögtön csináltam egy szoftverfrissítést (beállítások - a telefon névjegye - Szoftverfrissítés) résznél, így a rendszer 2.3.6-os, de ha bármilyen kicsit komolyabb játékot töltök le telefonról Play-ről, fogja magát is kidob a játék egy hibával hogy leállt a müködés, kisebb játékoknál hibátlanul megy, az én telefonommal van a gond? vagy a Galaxy Ace-ek alapból ilyenek? köszönöm a válaszotokat előre is

2013. jan. 19. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Ace-nek eléggé gyenge a hardvere szóval ne várd, hogy komolyabb játékok fussanak rajta.
2013. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Látod előtte kellett volna kérdezni.

Egyesek még mindig olyan buták, hogy megveszik 50k-ért a régi fos telókat.

2013. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mikey1988 ***** válasza:
A Galaxy Ace a közepes árkategóriás mobilok közül a legrosszabb, még a legjobb alacsony árkategóriás is simán földbeTIPOrja őt!
2013. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, visszavinni már nem tudom :) megleszek vele :)
2013. jan. 19. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A marha gyenge hardvere miatt nem visz el kb semmi normális játékot. Szerintem nem leszel el vele egy évnél tovább, mert addigra vagy megunod az összes kissebb játékot, vagy már azok is laggolni fognak rajta.
2013. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
melyik játékra gonolsz?
2013. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az igazság az h az s5830i még szarabb mint az s5830! vmi nagyon gagyi cpu-t meg gpu-t raktak bele! ugyanilyen össze állítás van a Galaxy y-ban ami ha jól tudom a legolcsóbb galaxy :D szóval nagyon nem érte meg a pénzét :P
2013. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!