Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok PC-ről androidos...

Hogyan tudok PC-ről androidos telefonra alkalmazásokat telepíteni?

Figyelt kérdés
Van egy sony xperia sola telóm , android 4.0 OS-sel , és gépről szeretnék rárakni pár app-ot , mert eddig nem jutottam még wifi közelébe. Az alkalmazásokat már le tudtam szedni hálistennek torrent oldalról , tehát , már csak rá kéne valahogy varázsolni a kütyüre. Már próbáltam rárakni , de de a telefonon sehol se találom meg őket , pedig a gép rámásolta. Lehet a fájlkezelő nem tudja kezelni , mert alapból egy alap fájlkezelő van rajta (office suite) és lehet emiatt nem megy? De ha rárakok egy másik fájlkezelőt , akkor azt se tudom majd semmivel megnyitni? :S Ez az első "okos" telefonom , de őszintén szólva kicsit kezdek besokalni tőle. Konkrétan így nem ér semmit az egész , mert nincs rajta egy rendes számológép , a navigációt se tudtam eddig használni meg még egy csomó minden. Kicsit idegesítő,hogy olyan alap dolgok okoznak problémát , amit már egy 10 évvel ezelőtti telefon is tudott kezelni.. Nah de nem ez a lényeg , hanem hogy hogyan oldjam , meg ezt a problémát , hogy alkalmazásokat másolhassak rá gépről ?

2013. jan. 19. 11:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Figyeljetek aki segített a kérdezőnek az segítsen légyszi nekem is :-). Az van, hogy az android commander azt írja mikor telepíteni akarnám az alkalmazást, hogy: You must connect your device first
2013. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Magyarul , először csatlakoztasd ez eszközt , állítsd hibakeresés módba a telefon és pipáld ki az ismeretlen források-at is a beállítások menüben. Utána dugd rá a gépre a telót, nyisd meg az Android Commander-t , és ott válaszd ki a fájlt,amit rá akarsz rakni , majd nyomj rá az "installer" menüpontra , ekkor rárakja meg fel is telepíti az alkalmazást. Nekem így működött.


Kérdező voltam.

2013. jan. 23. 19:18
 13/13 anonim válasza:
pont így csinálom, de valamiért azt a hibaüzenetet kapom , mikor installálnám a progit, hogy először csatlakoztassam a készüléket, pedig elvileg minden frankó...
2014. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!