Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes megvenni? Nokia Lumia 610 vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
Árban megegyeznek, 50 ezer gyorsan romló magyar forint.

2013. jan. 20. 16:06
 1/5 anonim válasza:
az xperia u fényévekkel jobb, de egy nagyon gond van vele: nem bővíthető a memóriája :/ de ha neked ez nem gond akkor egyértelmüen az U
2013. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2013. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elég 5,5 GB neked is, akor U. Én szeretem, 5 hónapja problémamentesen használom.
2013. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek mindenkivel, és is egy u tulaj vagyok, augusztus óta használom, és én is elégedett vagyok vele. Ha nem lenne elég az 5,5 gb memóriája, akkor vegyél xperia sola-t. Nem sokkal drégább az u-nál, ugyan azt tudja, csak bővíthető.
2013. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Otek ***** válasza:
Én viszont Lumiát vennék, mert windows, relatíve gyors, a párom is ezt használja 1 hónapja gond nélkül, van hozzá sok app már a piactéren, van ingyenes navigáció, autofokuszos kamera és 8GB a memóriája, és ehhez még van néhány GB Skydrive extra tárolóhely is, és már elérhető a 7.8-as sw.
2013. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!