Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Sony...

Nokia Lumia 800 vagy Sony Xperia P? Tapasztalatook, vélemények?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Xperia. Volt mindkettő.
2013. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Először célszerű lenne eldöntened, hogy androidos, vagy WP-s telót akarsz-e használni.


Másodszor meg a Lumia 800 helyett ajánlanám inkább a Lumia 620-at.Vagy 820-at, ha engedi a tárcád, de csak akkor, ha eldöntötted, hogy melyik OS-t akarod használni a jövőben.

2013. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Andoridosom van most is, de nyitott vagyok a Windowsosra is
2013. jan. 20. 20:16
 4/16 anonim ***** válasza:
2 ismerősömnek van Lumia 800, jó, stabil rendszer a windows, de kevesebb prg / app van rá. Mindkét ismerősöm szidta, hogy bluetooth használhatatlan, adatátviteli megoldásai NAGY kerek 0! Én a P-t venném, nemrég pl a phonearena.com oldalon a legjobb középkategóriás telefonnak választották. Nyomkodtam is, nagyon jó, gyors teló volt, majd kap JB-t is. Akkuja 1,5 napot bír átlagos használat mellett.
2013. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

"kevesebb prg / app van rá"

Én a 170.000-ből azt a 30-at megtaláltam ami nekem kell! :)


WP8-al valóban jobban járnál.De a 7-re is hamarosan jön a 7.8 és pl.a bluetoothos küldés is megoldást nyer.Blutooth küldés(?)én pl.3 éve nem használtam egyszer sem.

2013. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Gregor555 ***** válasza:
78%
nekem is Lumia 800 asom van szerintem nagyon megéri az árát. Lehet, hogy nincs annyi APP mint androidra de ha igazi telefon kell nem pedig játékszer akkor mindenképp a Lumia.
2013. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Én is Lumia 800- t vettem volna, de engem kiábrándított ez a bluetoothos gyerek betegség, meg a korábbi akku probléma. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon jó telefon, de a bluetooth pl egy olyan gyermeteg hiba, hogy először nem

is hittem el..Ezt még a 8 évvel ezelőtti nokiám is gond nélkül végrehajtotta...Nokia párti voltam korábban én is, legtöbb telefonom nokia volt, de a P-t ajánlom. És én nem találtam meg az én 30-amat amit használnék, csak 28-at. Lehet magyarázkodni, de érdekes módon nem a P-vel kapcsolatban kellett..

2013. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mivel Sonym volt már, így afelé húz a szívem, de kíváncsi voltam, mit tud a Nokia. Még mindig nehéz a döntés :)
2013. jan. 21. 14:41
 9/16 A kérdező kommentje:
A windows 7.8 mikor lesz?
2013. jan. 21. 14:42
 10/16 anonim ***** válasza:

7.8 valamikor januártól márciusig érkezik, ha minden igaz. Nekem igaz egy lumia 900-asom van. De nekem csak pozitívumaim vannak vele. Applikációkból ami nekem kellett az megvolt. 170.000 ból csak van olyan, ami mindenkinek megfelel. :D Gyors stabil, lehet nyúzni szaggatni ezerrel, megakadni egyszer sem akadt meg. Gőzöm nincs, hogy miért, de nekem az akkuja az 2- 1,5 napot simán kibír, igaz nem lógok rajta egész nap, de használom is... A bluetoothot már régóta nem használtam, nekem ez most sem hiányzik. Igaz ettől függetlenül jó ha van, de nem létszükséglet. Iphonál sincs bluetooth, mégse sírnak a felhasználók... Ugyan ez mondható el a zuneról, az elején utáltam, mármost megbarátkoztam vele...


Szerintem kifejezetten jó teló. A rendszerről meg annyit, hogy az tényleg igaz, hogyha több rendszert használsz sokáig, akkor kialakul egy idő után az igényed bizonyos dolgokra, amiket más OS használata során is elvársz.

Szóval, ha valaki nehezen szokik át "erről-arra" (bármelyik rendszert ideírhatnánk), akkor kompromisszumot kell kötnie.

2013. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!