Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha beviszem a telefonom a...

Ha beviszem a telefonom a T-mobile-ba akkor felteszik nekem lumia 610 re a 7.8-as rendszert?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi oka rá hogy ilyet tegyen.

Max ha fizetsz érte.

2013. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki bírod már ezt a kis időt nem?:)Nekem egy éve van 710-esem,nyáron volt utoljára a Tangó,azt azóta néma a Zune,mégis kibírom.Január 31-ről szolnak a hírek.Nokia szerverén már fent van,küldik kifelé a szolgáltatóknak.Olyat olvastam hogy valakinek elromlott a Lumiája,megszervizelték,azt 7.8-al kapta vissza,sőt új 800-asokon Telenornál az van már rárakva(tehát aki most vesz 800-ast)Tehát napokon belül várható.Persze attól bemehetsz megkérdezni,le nem harapják a fejed.Otthon is meg lehet csinálni a Nokia Care Suite-vel,csak benne van hogy téglásítod a telefont,ha jól tudom a Nokia szerveréről közvetlen frissíti a 7.8-asra,csak nem éri meg se szenvedni,se kockáztatni szerintem erre a kis időre már.Most nincs igazam?:)Most nem oltani akarlak,csak hát na!Azért ha megkérdezed,írd már meg hogy mit mondtak,ill.megcsinálták e.
2013. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmivel nem bonyolultann felrakni,mint pl.az N8-ra egy főzött romot.Nekem elsőre felment a 800-ra! :)
2013. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az tök jó Ferooo!Csak nekem magas hogy szedjem le a Navifirm-et,az még oké.Szedjem le a Nokia Care Suite-t,az is ok.Csak ami eztán jön,ezt meg azt állítsam,meg írjam át a C meghajtóban a mittom én mit stb.Első vagyok egyébként,mert azért én is utána néztem:).A legtöbb embernek ez gázos,és nem biztos hogy megéri babrálni,pláne ha nem ért hozzá,tönkre is vághat valamit.De ha neked van egy egyszerűbb módszered......?
2013. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban második vagyok.:)(csak az első igazából nem írt semmit)
2013. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!