Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő? (Samsung galaxy ace)

Mi a teendő? (Samsung galaxy ace)

Figyelt kérdés

Véletlenül rámentem a Dialer Storage (androidos gyári) alkalmazásban az "adatok törlése" lehetőségre és az törölte a mobilnetemet.

Próbáltam ujra aktiválni a netet, de nem engedi :S



2013. jan. 22. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


I cleared my dialer storage and lost 3g connectivity as well. This is what I did to fix it. 1) go to `settings` 2) go to `wireless and networks` 3) go to `mobile networks` 4) go to `access point names` (here my list was empty) 5) click the menu key on the bottom left of the phone 6) click `reset to default` after that, a t-mobile access point name was in my list, and i was once again able to use 3g. Hope this helps!


Ezt találtam neten, nincs kedvem lefordítani, de ha nem világos akkor megcsinálom. Hasonló problémám volt mint neked, de ezzel megoldódott.

2013. márc. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!