Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vagy...

Licu kérdése:

Samsung Galaxy Ace vagy Samsung Galaxy mini II. , vagy Xeria Tipo - melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Azoknak a válaszát várnám elsősorban, akik rendelkeznek valamelyik telefonnal és konkrét tapasztalataik vannak. Köszönöm.

#Samsung #okostelefon #Samsung Galaxy Ace #Galaxi mini II. #Xeria Tipo
2013. jan. 23. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Tipo, vagy még inkább Blade III, ha bővíthető a lista. Samsungot semmiképp, szemét az összes.
2013. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
tényleg a tipo-t de az"Xeria"-át úgy írják hogy Xperia
2013. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipo. Az ace-t nem részletezném, hogy miért sz@r, már rengeteg kérdésnél leírtam, és mások is leírták, a mini2 meg azért rosszabb, mert nincs rá ics, rosszabb az anyaghasználata, csúnyább a kijelzője, és rosszabbul van optimalizálva, valamint drágább.
2013. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gonzalez inti ***** válasza:
15%

Bambusz1 válasza:


Tipo. Az ace-t nem részletezném, hogy miért sz@r, már rengeteg kérdésnél leírtam, és mások is leírták, a mini2 meg azért rosszabb, mert nincs rá ics, rosszabb az anyaghasználata, csúnyább a kijelzője, és rosszabbul van optimalizálva, valamint drágább.


épp h a tipo kijelzője csúnyább kevesebb színárnyalata van mint a mini 2 nek

a mini2 nek nagyobb a kijelzője és teljesen jól van optimalizálva

1,1 ghz-es stockromot rá csapsz és még gyorsabb lesz iphone 4s-sel döntetlent játszott amikor teszteltük

anyaghasználata jó és még jól is néz ki ellenben a tipoval


Kérdező én mini 2-t ajánlok tapasztalatból

2013. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

@Gonzalez inti:

Pont a hozzád hasonló fogalmatlan emberekre nincs itt szükség. Ha csak ennyit tudsz hozzátenni az oldal színvonalához, akkor inkább ne tedd, túl sokan vagyunk veled szemben, nem hagyunk félrevezetni senkit.

Legyél boldog a Samsungoddal, és ne reklámozd itt többet azt a szemetet.

2013. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki válaszát, mindenkit felértékeltem, csak végén a vitát nem, bocsánatot kérek, nem akartam ilyen indulatokat kiváltani, én csak a 2 telefon kiválasztása között tipródok de rendesen.
2013. febr. 1. 09:27
 7/11 Gonzalez inti ***** válasza:
20%

figyelj most oké h én lelettem ordítva h h merészelem ajánlani a mini 2-t a tipo helyett

sokmindentől függ h mire akarod használni a telót én filmnézésre twitter blogozás fb emailezésre használom van a telomon 3 játék szal a játék nem nagyon izgat

ilyen használatra nekem a tipo nem jött be mert már túl kcisi a kijelzője és az én szememnek csúnya votl a kijelzője + nem igazán szeretem a sony touchwizját mag a telo külseje se tetszik nagyon de az az utolsó

nem tudom játék szempontjából mit produkál ha hasonló céljaid vanak a teloval szerintem vegyél mini 2-t

2013. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, én már az a generáció vagyok, akinek ez az okostelefon túl sok (41 éves). Egyszerűen tetszik és anyagilag belefér. Én se játszani, se filmet nézni nem fogok rajta(esetleg kicsit játszani). Én csak a wifit, a GPS és ilyen alkalmazásokat használnék, a leglényegesebb hogy legyen jó mint TELEFON! Mit gondolsz?
2013. febr. 2. 08:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi hozzászólás után sem tiszta, leírom még egyszer: ha használni akarod a telefont, és nem szervizbe hordani, anyázni, hogy lefagyott, fél naponta tölteni, akkor ne vegyél Samsungot. Az egyik munkahelyemen flottakezelő voltam, tudom, mit beszélek: aki 20 ezerért rendelt OT-990-et, azóta is boldog vele, aki 60-ért Galaxy Ace-t, hetente hordta hozzám, és siránkozott, hogy miért nem mást kért.


Ha meg navigálni kell, ne ilyen kis telefonokat nézegess, kis felbontással... Alig drágábban lehet kapni sokkal nagyobbakat, akár Blade III (bár most felvitték az árát), akár OT-995. Ezeken már normálisan lehet netezni is, a kicsikről ez nem mondható el.

2013. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gonzalez inti ***** válasza:
26%

de öcsém ne pont acel gyere már elő az a samsungnak egy selejt telefonja üzemidő meg kb mindegyikbe ugyanannyi a régebbi modelleknél meg a nagyon nagy kijelzősöknél k*rva rövid az üzem idő

amikor nekem volt anno xperia mini pro-m azt is naponta kellett tölteni ahoyg most a mini 2-met

lényeg ace-t ne vegyél ez nem is kérdés szerintem a tipo is meg a mini 2 is ugyanaddig bírná

abból amit elmondtál a használat szempontja telefon wifi am a kicsikkel is nagyon jól lehet wifizni mini pro-val anno nagyon sok mindent néztem ki netről óra közben doga közben tehát jól lehet vele wifizni szerintem menj be egy media mart ba és nézd meg mind2-t telot így kézben nyomkodd kicsit nézd meg mi milyen rajta kijelző méret jó rossz melyik tetszik jobban melyik esik kézre és amelyik bejön azt válaszd

2013. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!