Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy advanc...

A samsung galaxy advanc telefonomon felraktam az adroin 4.2.1 est de nem voltam vele elégedet vissza akartam raknia 2.3.6 ot de máe besem kapcsola telefon mi történhetett?

Figyelt kérdés
A_ jelly Beant felraktam a telefoonmra a galaxy advancre de nem voltam velle elégedet és vissza akartam raknia 2.3.6 ot az odinal elis kezdődőta telepités download módban de mikor ujra kelett volna induljona telefon nem töltöte be akut kivettem vissza raktam és onnantól kezdve már besem kapcsola telefon mégha töltöre is rakom nem reagál semmit mitörténhetett van valami megoldás?
2013. jan. 24. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
egy helyesírási keziszótárat javaslok első körben....utána meg egy szervizet..de nem értem mi nem jo benne...project butter miatt sokkal folyamatosabb a rendszer....de én egy főzött romot raknék rá..amilyen sz@rok a samsung gyári romjai...optimalizálás az kb nincs..
2013. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Dea telefon egyáltalán nem kapcsol be miotta vissza akartam raknia régi androint a 2.3.6 ot hiába nyomom a belapcsolo gombot nem kapcsol be egy ősszinte válaszra lennék kiváncsi ezmár akkor kuka? vagy ha elvisszem az 1 éves garanciájával a t mobil nál ott van rá esély hogy megjavitsák.

Ha nem tugyák akkor mit tehetek ijenkor mert elöfizetéssel vettem havi 2000 ft al törlesztem ésmég van 22 hónap deha nem tugyák megcsinálni akkor potyára fizzesem azta 2 ezret ha nemis tudom használnia telefont vagy kapok egy másik készüléket?

2013. jan. 24. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hivatalossal frissítettél, szervíz megcsinálja. Ha mókoltál, akkor GSM üzlet jó kis forintokért.
2013. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aztudom a jelly beam rom szerintem nem volt hivatalos meg szerintem a 2.3.6 sem de nem tudom nem értek ahhoz hogy mejik hivatlos és mejik nem de azzért kösszönöm a biztatást ha elvisszem szervizhez akkor lehet újraéled vagyis bekapcsol ,körübelül ha sima gsm szervizbe visszem mennyit kérhetnek el egy ijen hibáért?
2013. jan. 24. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem ertesz hozza minek veszed meg...amugy amikor megvetted 2.3.6 volt rajta...az hivatalos...szep lenne ha nem az lenne...es ha kiessel frissitetted akkor a jb is hivatalos...de sok okos van itt gykn....ha nem tudod h h kell az odint hasznalni akkor mi a f@sznak kezded el.....el kene vinni szervizbe....de azt is mondd h odinnal vissza akartad rakni a 2.3.6-ot
2013. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A telefonomat elvittem a t mobile szervizhez elmontam hogyis lett ezza telefonomal hogy nem kapcsol be de szerecsére a garanciával nem kell érte fizetnem ha megtugyák csinálni de csak 2 hét mulva vehettem át.

Mért kell szerintettek ennyi idő hogy megjavitcsák?

2013. jan. 26. 00:10
 7/8 anonim ***** válasza:
ennyire nehezedre esik HELYESEN IRNI? amugy azert kell ennyit varni mert lehet h nem csak te vagy ekkora balf@sz kedves kerdezo h elkezdi piszkalni a telefonja szoftveret ugy h K*RVARA NEM ERT HOZZA!!!!
2013. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De én értek hozzá tudom hogy hogy kell telepiteni adroin rendszert amikor megvettem akkor a 2.3.6 os volt rajta nem rég találtam rá a netem 4.2.1 est amit jól felistudtam rá rakni odinal de nem voltam velle elégedet mert nem voltak benne azzoka funkciok amika .3.6 osba voltak és ezzért vissza akartam rakni aztis az odinal a telepités elindult de mikor az odin jellezte hogy kész akkor írta ki hogy reset vagyis ujrainditás a telefonomon bejötta Samsung Galaxy S Advance felirat de onnantól már nem ment továbblefagyot,kivettem az aksitt és már nem kapcsolt be ezz tőrtént pontossan.
2013. jan. 28. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!